czwartek, 28 marca 2013

5.04 Warszawa dla B-Boya Cetowego!

B-Boy Cetowy uległ poważnemu wypadkowi. Żeby wrócił do zdrowia potrzebna jest kwota 80 tys. zł na rehabilitację! Wpadajcie dołożyć swoją cegiełkę - 5 kwietnia w Barometrze odbędzie się impreza charytatywna, na której zagrają m.in. Medium, Stasiak, Zetenwupe, Solar/Białas, Ryfa Ri. Za deckami Dj Black Belt Greg, Dj Lazy One, Dj Funktion


"APEL DO LUDZI HIP-HOPU
w sprawie BBoya Cetowego

"Takie informacje zawsze są bardzo trudne, całe środowisko hiphopowe, zwłaszcza breakingowe wstrzymało oddech. Informujemy, że znany Bboy, dziennikarz i promotor Cetowy z ekipy Polskee Flavour uległ przedwczoraj poważnemu wypadkowi i wciąż walczy o życie w szpitalu."

W Warszawie organizowany jest koncert ze zbiórką pieniędzy, z którego 100% dochodów przeznaczone zostanie na leczenie BBoya Cetowego. Wydarzenie planowane jest na piątego kwietnia.
Apelujemy w szczególności do raperów, którzy mogą tego dnia zasilić line-up swoją obecnością i dzięki temu pomóc zebrać sumę potrzebną na ratowanie naszego kolegi, aby kontaktowali się z organizatorami drogą mailową: zetenwupe@gmail.com lub telefonicznie: 502680559

Apelujemy także do każdego z Was czytającego tę informację:
pogadajcie ze znajomymi, może znacie kogoś, kto ściągnąłby trochę więcej ludzi na ten koncert, co bezpośrednio wiązałoby się z większą ilością pieniędzy na leczenie Cetowego, lub jeżeli macie jakąkolwiek możliwość pomóc w promocji/organizacji wydarzenia - zróbcie to.

One Luv!"

MEDIUM
STASIAK
ZETENWUPE
SOLAR/BIAŁAS
POLSKIE KARATE
RYFA RI
ZAGINIONY/SKAJSDELIMIT
LJ KARWEL & MONDRY I GUPI
GUOVA
KUBA KNAP
CYWIL ORTODOKS MOKOS
ESPERAL

BEATBOX: PRZEMO
MC: EMATEI

DJS:
BLACK BELT GREG
LAZY ONE
FUNKTION


Co? Warszawa dla  B-Boya Cetowego!
Gdzie? Barometr - ul. Smolna 40
Kiedy? 5.04 , 20.00
Wjazd? 20zł
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza