piątek, 15 lutego 2013

Cira ft. Chwi'la - To tu, to tu (prod. Szatt)

„To tu, to tu” to ostatni klip promujący album Ciry „Plastikowy Kosmos”, który zadebiutował na 6 miejscu zestawienia OLiS. W utworze refren został zaśpiewany przez wokalistkę Chwi’la. Teledysk, który jest efektem pracy Rafała Owsiejczuka z TREC Studio, to hołd dla kultury Hip-Hop w Białymstoku. Do montażu zostały użyte archiwalne nagrania z jamów b-boyowych z udziałem takich zawodników  jak bboy Franz, Siem czy Omel.


„W poprzednich klipach Ciry, „Trzym Fason” czy „Przybywa nam lat”, chcieliśmy przedstawić konkretną historię i odbiec od standardowego obrazu w polskich klipach hip-hopowych. W ostatnim video „To tu, to tu” wróciliśmy do korzeni.” – usłyszeliśmy w Step Records. „Browary, wódka i kilka paczek papierosów - to główny koszt powstania tego klipu. Jak za dawnych lat. Do tego dodaliśmy klasyczną nagrywkę rapowanek na tle garażu, kilka scen z miasta i udało nam się uchwycić klimat starych, polskich teledysków hip-hopowych.”Na refleksję na temat klipu pokusił się także Cira:
„Wiem, że wszyscy chcieli by widzieć już Cirę jako wrażliwego poetę, piszącego nowe strofy nad bystrym strumieniem jestestwa, tudzież dumającego nad następną kreską portretu pychy... tak nie było i nie jest, bez magicznej części podwórka i ulicy hip-hop można by rozbić o kant dupy. Pozdrówki wszystkie białostockie hip-hopowe mordy, które od lat pchają magię do przodu. Tym co szanują elementy i są TU. Bo to tu, to tu znajdziesz hip-hop.  Pozdro. Cira.”


Album Ciry „Plastikowy Kosmos” dostępny jest na www.preorder.pl oraz w dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju. Gościnnie na krążku pojawił się Onar, Miuosh, Hukos, Tusz Na Rękach, Bisz i Te-Tris.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza