czwartek, 28 lutego 2013

1.03 Warszawa: 11 urodziny JuNouMi Records

Już jutro w stołecznym Klubie 55 impreza urodzinowa JuNouMi Records - wytwórni, która już od 11 lat puszcza w obieg tylko winyle. "Na imprezie urodzinowej pojawią się zarówno Ci którzy do dziś są aktywni, jak i tacy o których poczytać można juz tyllko w encyklopedii polskiego rapu. Łączyć ich będzie jedno - obecność na naszych woskach wydanych 11 lat temu." Potwierdzeni goście: Stasiak, Dj. Romek, WNKZ & URB, Praktik, Dj. Panda, Dj. Groh.


"JuNouMi Records to ewenement na naszym rynku, bo wytwórnia ta już od 11 lat puszcza w obieg tylko winyle.
W 2002 roku pojawiły się dwa tytuły ze specyficznym logo na kolorowym wosku. Wielu z graczy, którzy znaleźli się na tych płytach do dziś stanowi o sile polskiego hip-hopu. (....)

Artyści, którzy wystąpią oficjalnie:

Stasiak (bio) to przede wszystkim współzałożyciel ekipy 2cztery7, która debiutowała na naszym pierwszym, czerwonym wosku. Obecnie przede wszystkim steruje poczynaniami ALKOPOLIGAMII.

Romek aka Złote Dłonie znany jest głównie z super ekipy STARE MIASTO


ale to on wspólnie z NOONEM otwierał nasz pierwszy wosk. Romek wspólnie z DJ Sektą współtworzył także ekipę Samuraiz Crew. Na imprezie zagra specjalny set, co samo w sobie jest już wydarzeniem.

WNKZ & URB to reprezentanci Opola, od wielu lat w rap grze. Pierwszy zarapował na pomarańczowym wosku


a drugi wyprodukował numer Diztrikt z wosku czerwonego. Na urodzinach zaprezentują swoje ulubione nagrania winylowe.

Praktik wspólnie z Dizkretem 11 lat temu nagrał płytę IQ i właśnie z tego albumu jeden utwór pojawił się na naszym drugim wosku. Później nagrał niesamowitą płytę producencką "Dobra częstotliwość". U nas zagra specjalny set składający się z samplowanych przez niego numerów.

Panda to jedna z wielu osób, dla których pojawienie się na wosku JuNouMi było pierwszym oficjalnym wydawnictwem. W tym przypadku debiut w numerze "Wosk" zaowocował zaproszeniem od Noona do udziału w albumie "Muzyka klasyczna". Na imprezie usłyszymy specjalny set w wykonaniu jednego z najlepszych polskich didżejów.

Groh czyli osoba, która stoi za całym przedsięwzięciem. To on wspólnie z Linkiem zakładał JuNouMi. Na imprezie pojawi się ze swoimi ulubionymi winylami.

Zapraszamy na świętowanie z nami!
JuNouMi Records Crew"

Co? 11 urodziny JuNouMi Records
Gdzie? Klub 55 - ul. Żurawia 32/34, Warszawa
Kiedy? 1.03 , 21:00
Wjazd? 15zł / 10 zł (lista FB)
Linki:
dołącz do wydarzenia na fb
www.facebook.com/JuNouMi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza