wtorek, 8 stycznia 2013

Trzeci Wymiar, Bisz, Raca, Dwa Sławy, Guova - 25.01.13 Fonobar

Wbijajcie 25 stycznia, do klubu FonoBar, na ponad 5 godzin rapowych emocji. Nie zabraknie ambitnych składów z podziemia oraz czołówki rodzimej sceny. Imprezę poprowadzi MC z krwi i kości Theodor, za adapterami stanie niezawodny Dj Black Belt Greg, który nie pozwoli Wam nawet na chwilę zamulić na afterze! Zaczynamy o 20:00, kończymy nad ranem!


Tej nocy będzie palił się dach! A zadbają o to:

Koncerty Główne:

Trzeci Wymiar
Kiedy oni przyśpieszali na majku, Kubica jeździł maluchem. Jeden z najlepszych składów w rodzimej rap grze, a być może i najlepszy. Wdarli się przebojem do świadomości słuchaczy płytą 4 pory rapu. Krytycy zarzucają im sporo, ale żaden z nich, nie ośmieli się powiedzieć że tworzą słaby rap. Zawitają do Warszawy po dłuższej przerwie, pierwszy raz z materiałem "Dolina Klaunów".

Bisz (B.O.K)
Był w podziemiu od zawsze, od zawsze się w nim wyróżniał. Wyrobił sobie markę ambitnego, pokornego gracza. Dziś bez pokory, atakuje mainstream ambicją, jest na topie. Jego debiutancka płyta Wilk Chodnikowy, utrzymuje się na liście Olis już 13sty tydzień! Daje kapitalne koncerty, obojętnie czy ma pełną sale czy gra dla garstki osób. Po raz pierwszy w Stolicy, przy akompaniamencie żywych instrumentów, zagra nowy materiał.

Raca
Niziołek w krainie muzycznych karłów. Mały, nie pozorny z niewyszczekanym jęzorem i wielkim sercem do rapu. Kapitalny tekściarz. Wydał trzy legale, nagrał dwie Epki, obecnie kończy pracę nad kolejnymi projektami. Jeden z nich, Pamiętnik Ludzi Nienormalnych zaprezentuje na Wawelskiej po raz pierwszy.

Dwa Sławy
Gdy nie wiadomo o co chodzi, wiadomo że oni Ci nie pomogą. Tych dwóch gagatków nigdy nic nie wie, nigdy się nie orientuje. Paradoksalnie, bo wiedzą jak robić kapitalny rap i mają orient na sprawy wszelakie. W rapowym światku są od lat ale dopiero teraz wydali debiutancką płytę. Koncert promocyjny tejże płyty, zagrają właśnie w klubie FonoBar. Skurcze brzuchów i zakwasy w łokciach, gwarantowane!

Guova
Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle. No i patrz co się dzieję. Tak napompowała rodzimy rap, że za chwilę wydaje płytę. Mówi że ma to, czego Ty szukasz całe życie. Pewnie chodzi o.. jaja. Bo mimo że wygląda niewinnie, jej wersy mają pazur i mogę Cię podrapać. W WuWuA da koncert promocyjny!

Supporty:
Wiciu - Ładzik - Grud
Dewuka - Tajfun - Rybsky 
Cywil
mc0_KaEs
Arow - Det 

Organizator:
Wszystko Spoko
Stolica Rapu

Klub FonoBar, 25 stycznia 2013 - 20:00 zapraszamy!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza