piątek, 18 stycznia 2013

Spotkanie z Tasty Beatz i dj’em Pandą

KOKA Beats oraz Basement Store zapraszają na spotkanie z autorami mixtape'u 'Damage Is Done', czyli duetem producenckim Tasty Beatz oraz Dj'em Pandą. Spotkanie odbędzie się już 19 stycznia (sobota) w warszawskim sklepie Basement Store przy ul. Egipskiej 5 (Saska Kępa), start o godzinie 12:00.


Wersja fizyczna mixtape'u to absolutny unikat, wydany w ściśle limitowanym nakładzie, do tej pory można było go zdobyć na imprezie premierowej (19 października 2012) oraz otrzymać do zakupów w sklepie www.kokafeat.com. Wszyscy, którzy jeszcze nie posiadają tego krążka w swojej kolekcji mogą to zmienić: zarówno w trakcie trwania spotkania jak i przed nim mixtape dodawany jest do zakupów za minimum 100 zł w Basement Store.

Mixtape 'Damaage Is Done' to subiektywny wybór polskich i zagranicznych kawałków, które usłyszeć można w nowych odsłonach na autorskich bitach Tasty Beatz, całość zmixowana jest przez Dj'a Pandę dając piorunujący efekt. Na mixtape'ie usłyszeć można m.in. Big L'a, Common'a czy Ludacris'a oraz oczywiście Pezeta i Małolata.

Materiał jest dostępny do odsłuchu na oficjalnym kanale KOKA Beats na youtube.com, pod adresem: https://www.youtube.com/playlist?list=PLOvlkU6HmnDTRxdvw24ktTx5xlTrUnRSg

W skrócie:
SPOTKANIE Z TASTY BEATZ I DJ'EM PANDĄ
19.01.2013, godzina 12:00
Basement Store
ul. Egipska 5

Więcej informacji:


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza