środa, 16 stycznia 2013

Liga Mistrzów Podziemia - etap II


Po przeszło czterech miesiącach akcji High Time Label'u wszystkie województwa Polski mają już po dwóch swoich reprezentantów. Skończyły się eliminacje, zaczyna się zabawa, zaczynają się play-off’y.


Od początku września ubiegłego roku raperzy i ekipy z całej Polski nadsyłali do High Time’u po trzy najlepsze numery ze swojego materiału. Wszystko zostało uporządkowane pod kątem województw, z których pochodzą wykonawcy i odbywało się według zasad opisanych TU. Przy niektórych województwach organizatorzy mieli do przerzucenia sporo materiału żeby wybrać najlepszą piątkę i oddać ich dalsze losy w ręce publiczności, a dokładniej łapki na youtube. Było tak np. ze sceną Dolnośląskiego (28 zgłoszeń) czy z Mazowieckiego (24 zgłoszenia). Żeby się z nich przebić dalej i pokonać taką liczbę konkurentów trzeba więc było prezentować naprawdę wysoki poziom. Były też przypadki, gdzie na konkursową playlistę i pod głosowanie weszli wszyscy z danego regionu, którzy nadesłali mp3, bo było ich tak mało. Jednak ich kawałkom również ciężko odmówić jakości.

Wybrani przez bezlitosnych sędziów spośród nich zostali:


Lubelskie: 
Zero1
Suwerr 

Zachodniopomorskie:
Kapsel
Junior

Łódzkie: 
Kulkey
Kaspe

Świętokrzyskie: 
PWO
Fabstyl

Pomorskie:
Arski 
Toczek/Prus

Opolskie; 
Czeski
PWR

Podlaskie:
KPSN
Kostyal

Dolnośląskie:
Whip
Prosto z wosku 

Mazowieckie:
Payne
Kagye East

Lubuskie:
Gibson 
VAN 

Śląskie:
The 4macja
Jakób

Warmińskomazurskie:
Zebid
Luxus

Wielkopolskie: 
Hrycu
Dempsey

Podkarpackie: 
Bizo/Kudel
Jotes

Małopolskie: 
Troom
PJ

Kujawskopomorskie:
Projekt 2Ka
Kadzik

Po czym drogą losowania zostali podzieleni w pary i będą dalej pojedynkować się według następującego schematu:


Wszystkim uczestnikom, którzy dotarli do tego etapu gratulujemy i czekamy na ich kolejne produkcje, które pojawią się na kanale YT 29 stycznia.

System play-off będzie obowiązywał już do końca trwania całego przedsięwzięcia. Dodatkowo od tego etapu wchodzi warunek, według którego wszystkie świeże kawałki muszą być nagrane na producenckich bitach.

Playlista ze wszystkimi numerami, które zakwalifikowały się do konkursu możecie sprawdzać TU.

FDe


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza