niedziela, 13 stycznia 2013

1.02 Warszawa - Miuosh x PROSTO PRZED SIEBIE x wręczenie złotej płyty

Już 1 lutego zapraszamy Was do klubu 55 na wyjątkowy koncert Miuosha na którym bedziecie świadkami wręczenia ZŁOTEJ PŁYTY za album '' Prosto przed siebie". Na scenie GOŚCIE z całej Polski. Więcej info wkrótce !MIUOSH od początku swej działalności, obrał inną niż większość polskich wykonawców ścieżkę twórczości muzycznej. Zadebiutował singlem "Ciężko lekko żyć" zrealizowanym wraz z grupą Projektor i gościnnym udziałem w utworze "Za szybcy się wściekli" grupy Pokahontaz. Solową karierę rozpoczął w 2007 roku płytą "Projekcje". Album był też pierwszym wydawnictwem oznakowanym logotypem Fandango Records – wytwórni założonej przez Miuosha w styczniu 2007. 21 lutego 2009 roku do sklepów trafił album "Fandango Gang", nagrany we współpracy z wykonawcą reggae Bas Tajpanem, a w październiku jego solowy album – "Pogrzeb".

W kwietniu 2011 roku nakładem Fandango Records został wydany kolejny, trzeci już, solowy album Miuosha pt. "Piąta strona świata", który został dobrze przyjęty, zarówno przez słuchaczy oraz dziennikarzy i krytyków muzycznych. Po półtora roku album "Piąta strona świata" sprzedał się w ilości przekraczającej 15 000 egzemplarzy i zyskał status złotej płyty. 20 października 2012 roku miała miejsce premiera najnowszego albumu Miuosha "Prosto przed siebie". Obecnie trwa trasa koncertowa promująca to wydawnictwo.

W skrócie:

1.02.2013 (piątek)
MIUOSH x PROSTO PRZED SIEBIE
Premierowy koncert oraz wręczenie Złotych Płyt za album "Prosto przed siebie"
otwarte drzwi 20, start koncertu 21.
wjazd 25/35 pln
Przedsprzedaż:
California skate shop: róg Al. Solidarności i Jana Pawła na tyłach KFC.
Serum sklep: Ul. Wałbrzyska 11 CH Land Lokal 114
KXM: Rondo Jazdy Polskiej/Waryńskiego 12, przejście podziemne, lokal 26.

WSTĘP TYLKO OSOBY PEŁNOLETNIE
LICZBA BILETÓW OGRANICZONA .

Uwaga: PanBurger przez cała noc będzie serwował burgery !


100% wołowiny, 200 gramów, 2 cm grubości, receptura z USA, jadł go w Chicago Gołota i Jordan Majkel, można po nim wypić pół litra wódki, dostępny all night long !
FB

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza