wtorek, 4 grudnia 2012

Praktis w Step Records

Do wytwórni Step Records dołączył kolejny artysta. Po rozpoczęciu współpracy opolskiego labelu z legendami polskiej sceny hip-hopowej – Wojtasem i Pelsonem, nadszedł czas na zakontraktowanie młodej twarzy, która wniesie powiew świeżości. „Taką osobą bez wątpienia jest Praktis” – usłyszeliśmy w Step Records.„Praktis to raper zagadka. Trudno go zaszufladkować w rapie i określić jednym słowem, że jest: trueschoolowy, newschoolowy, czy uliczny. Z tych określeń raz można wybrać wszystkie, a innym razem żadnego. Ten młody białostocki kot sprawdza się na bitach szybszych i wolnych, brzmieniach mocnych i ulicznych, jak również riddimach reggae'owych, o czym mogliśmy się już przekonać na jego ostatniej płycie "Kilka Miejsc". Wspólnym mianownikiem jednak pozostaje charakterystyczna niska barwa głosu i ciekawe flow, które sam zainteresowany dopasowuje w zależności od bitu, na którym się pojawia” – mówi Adam Matys, zaprzyjaźniony z Praktisem raper oraz białostocki dziennikarz muzyczny.


Obecnie Przemek aka Praktis pracuje nad solowym debiutem o roboczej nazwie „Syzyf”. Album ukaże się najprawdopodobniej w 2013 roku. W ciągu kilku najbliższych dni w sieci pojawi się pierwszy singiel promujący to wydawnictwo pt. „Wenus”.


„Praktis nie boi się eksperymentować, jego muzyka nie trafi w gusta wszystkich, jednak jako jeden z wyróżniających się MC's w Białymstoku ponownie sprawi, że o stolicy Podlasia zrobi się głośno" – kończy Matys.

Praktis w sieci:
http://steprecords.pl/artysta/praktis
https://www.facebook.com/przemekes.praktis

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza