piątek, 23 listopada 2012

23-14.11 Warszawa: POPKILLER MŁODE WILKI Wielka Impreza Promocyjna

Dziś i jutro kolejno w Klubie 55 oraz Clubie Face będziecie mogli usłyszeć występy tegorocznych Młodych Wilków, wśród nich m.in. KęKę, Ńemy, Dj. Flip. W ramach dzisiejszego afterparty w 55 odbędzie się impreza Muzyka, Blunty i Słodycze pt. II czyli Dj. Kebs & Plash, jutro w klubie Face zagości Gruba Technika. Popkiller Młode Wilki to polska odpowiedź na XXL Freshman, na drodze którego wypromowali się m.in. Macklemore i Wiz Khalifa. Zeszłoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, wpadajcie sprawdzić co się zadzieje w ten weekend.


"Popkiller Młode Wilki to nasza odpowiedź na amerykańską akcję XXL Freshman, która pomogła wypromować takie postaci jak Kid Cudi, B.o.B, Wiz Khalifa, Mac Miller, Yelawolf, Macklemore, Machine Gun Kelly, J. Cole, Fashawn, Jay Rock czy Asher Roth. Prestiżowy pierwowzór postanowiliśmy rozbudować o nowe elementy, takie jak wspólny utwór Wilków nagrany na specjalnie do tego stworzonym bicie O.S.T.R.'a...
Ubiegłoroczna pierwsza edycja akcji wielokrotnie przerosła nasze oczekiwania i postawiła nam poprzeczkę naprawdę wysoko, a za cel obraliśmy to, by nie iść po najmniejszej linii oporu, ale postarać się jeszcze przebić inaugurację. Zajęło nam to sporo czasu, ale w końcu możecie sprawdzić pierwszy efekt.
Bisz, Bonson, Medium, Białas, Śliwa... te ksywki osób, które zaprosiliśmy do ubiegłorocznych Młodych Wilków są dziś znane wszem i wobec fanom rodzimego rapu. Jak na ich tle zaprezentuje się tegoroczny skład? Wydaje się jeszcze bardziej przekrojowy, mieszcząc osoby z roczników od '83 (KęKę) do '98 (DJ Flip) i prezentując całą gamę kolorów i różnorodności obecnej na polskiej scenie. Od klasycznych, surowych brzmień po abstrakcje i szalone eksperymenty."


Co & Gdzie & Kiedy? POPKILLER MŁODE WILKI Wielka Impreza Promocyjna 

Vixen - Młody Wilk 2011
KęKę
Gospel
Bogu Bogdan
Ńemy
Dejan
DJ Flip
Zaginiony

24.11 - Klub Face, Al. Jerozolimskie 120
Solar/Białas - w składzie Młody Wilk 2011
Buka
Beeres
LJ Karwel
Rudi
Biak
Zetenwupe/Kuba Knap

Afterparty zagrają:
Sobota - Gruba Technika
Prowadzenie: Mateusz Natali, Daniel Wardziński

Wjazd? 15 zł - jeden dzień
25 zł - karnet dwudniowy
Wstęp od 18 lat
UWAGA - KONCERTY RUSZAJĄ 20:00
AFTERPARTY ZACZYNA SIĘ O GODZINIE 23:00
Linki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza