sobota, 6 października 2012

"Po prostu BCZ": tracklista, singiel z B.R.O, preorder, koncert premierowy

Wytwórnia SWAGmusic prezentuje długo oczekiwany debiutancki album Mateusza 'BCZ' Buczkowskiego pt."Po prostu BCZ", którego premiera odbędzie się 11 października w łódzkim klubie Scenografia. Zarejestrowany na przełomie kwietnia i maja 2012 r. materiał to 10 utworów o hip-hopowej i disco-funkowej stylistyce, przepełniony ciepłymi, pozytywnymi brzmieniami. Przy produkcji albumu udział wzięły m.in. takie postaci, jak B.R.O, Zeus i Joteste, co tylko potwierdza jakość "Po prostu BCZ". Poniżej prezentujemy okładkę, tracklistę oraz pierwszy singiel z udziałem B.R.O pt. "Światła, muzyka".


Tracklista albumu:
01. Światła, muzyka (feat. B.R.O) (prod. Joteste)
02. Nie wyjadę stąd (feat. Joteste) (prod. Zeus)
03. Dziś nie zasnę (prod. Kazet)
04. Inny wymiar (feat. Patyk) (prod. Zeus)
05. Mój świat (feat. Jan Ryngajłło) (prod. RmkOne)
06. Nie dam się (prod. RmkOne)
07. Daleki od ideału (feat. Jan Ryngajłło) (prod. Joteste)
08. Mów mi szczęściarz (prod. RmkOne)
09. Słuchaczu (feat. Zeus, Hary) (prod. Joteste)
10. Tęcza nad miastem (prod. Zeus)

Produkcja: JOTESTE, KAZET, RMKONE, ZEUS
Gościnnie: B.R.O, HARY, JAN RYNGAJŁŁO, JOTESTE, PATYK, ZEUS

Singiel odsłuchać można pod adresem:
http://www.youtube.com/watch?v=5EfpQMd4Kig

Wraz z prezentacją pierwszego singla uruchamiamy preorder albumu. Jak go zamówić? Wyślij maila na kt@swagmusic.pl, gdzie podasz imię i nazwisko, dokładny adres oraz ilość płyt, które zamawiasz. W odpowiedzi dostaniesz wiadomość z dokładnymi danymi potrzebnymi do przelewu oraz numer zamówienia. Album wydany jest w szykownym, dwuskrzydełkowym digipacku, za oprawę graficzną odpowiada jednoosobowa firma Gouda Works. Cena jednej sztuki to 15 PLN, przesyłka 5 PLN, możliwy odbiór osobisty na terenie Łodzi, przy zakupie trzech i więcej egzemplarzy przesyłka gratis. Do sprzedaży wprowadzamy jedynie 200 sztuk, więc warto zamówić ją już teraz!

W dniu premiery, tj. 11.10.2012, o 20.00 w łódzkim klubie Scenografia (ul. Zachodnia 81/83) odbędzie się uroczysty koncert premierowy, na którym zagrają wszyscy, którzy wzięli udział w powstaniu albumu, a także wiele innych składów. W line-up'ie zagościli m.in.: Zeus i Joteste, B.R.O, Patyk/RMKone, Kręcioł/Piotrush, Hary, Gryph i DJ MixAir. Wejście na imprezę jest za free, można będzie również na miejscu zakupić płytę.Dokładne informacje o koncercie:

Już niedługo więcej informacji! Aby być na bieżąco, sprawdzaj profile BCZ oraz SWAGmusic na Facebooku.

BCZ: http://fb.com/Mateusz.BCZ.Buczkowski
SWAGmusic: http://fb.com/SWAGmusicOfficial

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza