wtorek, 23 października 2012

Chada - Syf tych ulic - nowy klip!

W sieci ukazał się właśnie najnowszy teledysk Chady nakręcony do numeru "Syf tych ulic" z płyty "Jeden z Was". Zdjęcia do klipu zostały zrealizowane we Wrocławiu pod koniec maja przez ekipę Dirt Video. Gościnnie w numerze pojawił się Szymon z South Blunt System.


Utwór "Syf tych ulic" wyprodukowany przez Donatana promuje ostatni album warszawskiego rapera, który ukazał się na rynku 22 czerwca 2012 roku. Według prognoz sprzedażowych na najbliższe miesiące, trzeci solowy krążek Chady "Jeden z Was" jest bliski osiągnięcia statusu "Złotej Płyty".


"Aktualna sytuacja Chady nie należy do najciekawszych. Tomek odsiaduje obecnie jeden z wyroków w zakładzie karnym i nie jesteśmy w stanie nawet w przybliżeniu określić kiedy do nas wróci." - dowiedzieliśmy się od wytwórni Step Records. "Mimo to Tomek nie stracił swojego charakterystycznego poczucia humoru, z którego był znany na co dzień i często rzuca żartami w rozmowach telefonicznych czy podczas widzeń. Razem z prawnikami robimy wszystko, żeby skrócić karę odsiadki Chady".

W przygotowaniu są kolejne dwa teledyski z płyty "Jeden z Was", do których zdjęcia zostały zrealizowane już bez rapera. Płyty Chady, jak i koszulki oraz bluzy sygnowane jego logiem "Chada Proceder", znajdziecie na http://www.preorder.pl.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza