poniedziałek, 8 października 2012

12.10.2012 Szczecin Tabasko (czyli O.S.T.R., Zorak, Kochan, DJ Haem)

Już w ten piątek odbędzie się koncert na który czeka cały Szczecin. Na scenie legendarnego Słowianina zagrają: Tabasko (czyli O.S.T.R., Zorak, Kochan, DJ Haem), Familia HP, Jesz & Man Of Few Words oraz gość specjalny: PMM. Po koncertach radzimy przenieść się do City Hall (z biletem wjazd za friko, gdzie zagra DJ Falcon.


"Ostatnia Szansa Tego Rapu" to tytuł debiutu Tabasko, którego liderem jest O.S.T.R. Adam Ostrowski namówił do stanięcia za mikrofonem "Braci", których większość kojarzy z zupełnie innej działalności. Haem to jeden z najlepszych DJ-ów w tym kraju, Zorak to czołówka polskiego beatboxu, a Kochan sam mówi na płycie, że "jest tylko hypemanem". Wydawałoby się, że raperzy "z doskoku" mogą zbytnio odstawać od lidera projektu, ale słuchając "Ostatniej szansy tego rapu" nie słyszy się dysproporcji, za to czuje się energię płynącą ze wspólnej pracy, więź, chemię między ekipą i ulotną, niełatwą do opisania, ale wyczuwalną w każdym numerze atmosferę czystej, hiphopowej "zajawki". Do tego dołączcie bity od Killing Skills, a oto macie jeden z najświeższych materiałów jakie ukazały się ostatnio w Polsce.


Sprawdźcie Tabasko - czwórkę pasjonatów i to jak brzmią na żywo. Już 12 października w Szczecinie!!!

Na scenie pojawi się więcej reprezentantów Łodzi: po długiej przerwie w Szczecinie zagra Familia HP, która będzie promować swój nowy album „Misja”.

Szczecin reprezentować będzie funkowy Jesz & Man Of Few Words oraz goście specjalni Głowa i Wężu z PMM.

12 pździernika 2012 Słowianin, ul. Korzeniowskiego 2.
TABASKO (O.S.T.R., Zorak, Dj Haem, Kochan), Familia HP, Jesz & Man Of Few Words, PMM.
Otwarcie: 20:00, start: 21:00

After Party za free dla posiadaczy biletów na koncert. Klub City Hall ul. 3 Maja 18.

Bilety: 30 zł w przedsprzedaży, 35 w dniu koncertu.
Sklep Platinum deptak Bogusława 7
Hempszop ul. Bohaterów Warszawy 24
Andegrand ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 24
B-Shop ul. Piastów 54

To nie wszystko: posiadaczy biletów do Słowianina zapraszamy na After Party do klubu City Hall. Za dekami stanie Mistrz Polski i wielokrotny finalista Mistrzostw Świata w dj’ingu (IDA): Dj Falcon.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza