wtorek, 9 października 2012

12.10 Warszawa: PYSKATY "PASJA" - 5/55 POPKILLER ON-LIVE STREAM # 1

Już w ten piątek rusza nowy cykl koncertowy organizowany przez Klub 55 do spóły z Popkillerem. Na pierwszy ogień zagra dla Was Pyskaty, dając tym samym pierwszy stołeczny koncert promujący prześwietny krążek jakim jest "Pasja". Za gramofonami wspierać go będzie Dj Noriz. Jeśli nie wiecie co 12 października/co/co z Wami będzie to nie musicie się tym zamartwiać - wszystkie eventy z serii będą streamowane live - abyście mogli poczuć garść koncertowych emocji w każdym innym zakątku poza klubem, wyposażonym w komputer z dostępem do internetu. Na supportach (!) : Tomiko / Żyt Toster / Dj Krug.


"Koncertów w naszym kraju jest naprawdę sporo - jednak często żeby obejrzeć swojego ulubionego artystę po premierze trzeba nieźle się naczekać lub tłuc się pociągami przez kraj. Postanowiliśmy więc znaleźć złoty środek, zarazem dając fanom możliwość obejrzenia występu czołowych postaci polskiej rapgry spod sceny... lub kilkuset kilometrów dalej.

"5/55 Popkiller On-Live" nowa inicjatywa Popkillera i klubu 55, dzięki której raz w miesiącu odbywać będą się koncerty artystów będących w danym momencie na topie - choćby z powodu świeżej premiery albumu. Koncerty owe będą w całości streamowane live, dzięki czemu jeżeli nie uda wam się dotrzeć do nas to dostaniecie możliwość odpalenia całego show na swoich komputerach, tuż przed wyjściem na piątkową imprezę, albo już na niej będąc!

Cykl otworzy Pyskaty. Tym samym będzie to jego pierwszy warszawski koncert po premierze "Pasji", jednego z mocniejszych krążków 2012! Znając ambicję i charakter współtwórcy Aptaunu możemy być pewni, że da z siebie wszystko i postara się zagrać na maksimum możliwości. Widzimy się więc 12 października - w warszawskim klubie 55 lub przed ekranami!

Więcej szczegółów na temat streamu niebawem.

Po koncercie zapraszamy na regularną piątkową imprezę, tym razem będzie to Backyard Boogie vol.3 Steez & Blekot + Dj Tuniziano B-day!"


Co?  PYSKATY "PASJA" - 5/55 POPKILLER ON-LIVE STREAM # 1

PYSKATY

after:
Znacie, lubicie, wpadajcie świętować 28 urodziny Dj Tuniziano !
Impreza startuje o 23:00, wjazd 10pln

Gdzie? Klub 55 - ul. Żurawia 32/34, Warszawa
Kiedy? 12.10 , 21:00
Wjazd? 20zł, bilety dostępne na bramce
Linki:
www.facebook.com/TuniTuniziano

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza