czwartek, 27 września 2012

Wall Design - Virgin Mobile Polska

Wall Design to pierwszy tak duży konkurs organizowany przez nowego na polskim rynku operatora komórkowego - Virgin Mobile Polska. Jest on skierowany do tych spośród sympatyków marki, których pasją jest malarstwo, rysunek oraz projektowanie graficzne.


Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przygotowanie projektu z pomysłem dekoracji jednej z 5 ścian biura Virgin Mobile Polska. Informacje na temat pomieszczeń, łącznie z ich wymiarami oraz zdjęciami, można pobrać za pomocą specjalnie stworzonej aplikacji konkursowej dostępnej poprzez serwis Facebook. www.konkurswalldesign.pl. Prace można zgłaszać od 17 września do 15 października.

Każda kategoria będzie miała inny temat: Let’s rock – motyw muzyczny, WALLnij nam ścianę – temat dowolny, Szef wszystkich Szefów – który ma przedstawiać portret R. Bransona, Wyspa skarbów – pomieszczenie Finansów, Kosmiczne Centrum Dowodzenia – pomieszczenie Call Center.

Po zakończeniu pierwszej części, Jury wybierze kilka najciekawszych propozycji w każdej z pięciu kategorii. Wybrane projekty będą opublikowane na Facebooku, a za pomocą aplikacji konkursowej, użytkownicy serwisu Facebook będą mogli głosować na ich zdaniem najlepsze prace. Wygrywają autorzy projektów, na które oddano najwięcej głosów w danej kategorii. Zwycięzcy wszystkich 5 kategorii otrzymają nagrody w postaci laptopów MacBook Pro.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza