środa, 26 września 2012

Onar zdradza szczegóły preorderu swojej nadchodzącej płyty

Poznaliśmy zawartość ekskluzywnego preorderowego pakietu płyty „Przemytnik Emocji” Już w najbliższy piątek wystartuje przedsprzedaż nadchodzącej płyty Onara pt. „Przemytnik Emocji”. Album ukaże się 2 listopada nakładem wytwórni Step Records. Co przygotował artysta wespół z wytwórnią dla wszystkich, którzy przedpremierowo zdecydują się na zakup krążka? - Jeśli chodzi o preorder, jak informowaliśmy już w zeszłym tyg., mamy naprawdę mega atrakcję. Wraz z pewnym producentem, zrobiliśmy rzecz pionierską na naszym rynku. Rzecz, której nikt jeszcze nie zrobił. Zamawiając płytę na preorder.pl w dniu premiery, dostajesz poza płytą "Przemytnik Emocji", drugą, nigdzie indziej niedostępną płytę "Przemytnik Emocji / Remix album". Będzie to wytłoczona specjalnie z tej okazji pełnoprawna płyta, mistrzowsko zremixowana przez jednego producenta.– Soulpete’a. Zrobimy określony nakład limitowanej edycji, która będzie dostępna tylko u nas, aż do wyczerpania zapasów – mówi Onar. 


Link YT: http://www.youtube.com/watch?v=qRNnGRJI4TQ

Soulpete to lubelski producent, szerszemu gronu znany jako producent ostatniego albumu Flinta „Warszawskie ZOO”. Nieco bardziej zaawansowani słuchacze skojarzą go z podziemnym projektem Rap Addix (tworzonym wespół z Junesem). Ponadto, niedawno ukazał się jego mini-album "SoSoulSynergy".

Więcej informacji o płycie “Przemytnik Emocji”:

Raper na płycie tworzy zarysy świata widzianego z własnej perspektywy. Głównym celem jest skłonienie słuchacza do refleksji, od pierwszej, aż do ostatniej minuty. Brzmienie pozostało raczej surowe, mocno klasyczne. Onar zadbał o to, by każda jego linijka nie była przypadkowa i tworzyła kolejny element układanki świadczącej o dojrzałości "Przemytnika Emocji". Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mu na swobodne operowanie słowem i osiągnięcie z góry zamierzonych celów. Tym sposobem udaje mu się balansować między euforią – a rozczarowaniem, miłością - a złością, przeradzającą się momentami w nienawiść. Cały "pakiet emocji" przekazuje w przystępny sposób, unikając grafomanii, co sprawia, że każdy świadomy odbiorca rapu, odnajdzie tu cząstkę siebie.

Pierwszy singiel: http://www.youtube.com/watch?v=M_fto99tVd4

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza