wtorek, 25 września 2012

29.09 WARSZAWSKA GIEŁDA PŁYTOWA

Po raz kolejny zapraszamy wszystkich na comiesięczną giełdę płytową odbywającą się w Warszawie w Klubie Hybrydy. Kup/sprzedaj/zamień, duża różnorodność tytułów nie tylko od stołecznych sprzedawców. Na miejscu będziecie mogli zakupić nie tylko płyty ale także świetnie grające gramofony plus niezbędne akcesoria dla kolekcjonerów tych wyjątkowych nośników muzycznych. Za oprawę muzyczną zadbają Cez14 oraz Gofer.

 

"Wakacje minęły, a więc i my bierzemy się do roboty!
29 września, czyli jak zawsze w ostatnią sobotę miesiąca spotykamy się, aby kupić, sprzedać i zamienić się na płyty. Różnorodność tytułów zapewnią sprzedawcy z Warszawy, Krakowa czy Lublina! Od antykwariuszy, przez sklepy płytowe aż do prywatnych kolekcjonerów! Kilkanaście tysięcy płyt winylowych i CD z różnych gatunków muzycznych pozwolą każdemu znaleźć coś dla siebie, a nasi sprzedawcy doradzą i pomogą znaleźć upragniony tytuł. Dla tych, którzy gramofonu jeszcze nie posiadają będzie to okazja do jego zakupu. Od poczciwych Unitr do nowoczesnych dj-skich sprzętów. Na miejscu będzie można także zakupić akcesoria takie jak igły, szczoteczki czy też folie i koperty do płyt.


O oprawę muzyczną zadbają Cez14 (Tru:Funk) i Gofer (Warszawska Giełda Płytowa)

Cez14 - Co piątek wraz z djem WtymSęk prowadzi audycje Friday Funk Radio Show w radiojazz.fm.
Jeden z założycieli i aktywny działacz najprężniej działającego labelu break-funkowego w Polsce Tru:Funk (www.trufunk.com). W maju nakładem tejże wytwórni wydał album "Cez14 introducing: 14" dostępny na http://www.junodownload.com/.
Ulubone trunki imprezowe: soczyste owocowe smaki old school big beatowe, cytrynowo jazzujące likiery oraz szalone wytrawne dodaki etniczne I mashed-upowe.
http://soundcloud.com/cez14

Gofer - pomysłodawca i jeden z organizatorów Warszawskiej Giełdy Płytowej. W jego kolekcji czarnych krążków przeważają imprezowe "boogie killery". Muzyka przenosi nas w przełom lat 70 i 80, gdzie rządził funk i disco. Do tego dużo smaczków z polskiej muzyki dyskotekowej. Wspólny mianownik? Funkowy groove, który nie pozwala usiedzieć w miejscu.

W czasie trwania giełdy organizujemy na zewnątrz pod klubem ustawkę freestyle`ową. Jeżeli chcesz się pokazać i porymować z innymi zapraszamy od 14 pod klub. Więcej info pod tym linkiem.

Przez całą imprezę otwarty będzie bar, w którym będziecie mogli odpocząć po płytowych łowach."

Co? WARSZAWSKA GIEŁDA PŁYTOWA
Gdzie? Klub Hybrydy - ul. Złota 7/9, Warszawa
Kiedy? 29.09 , 14:00-18:00
Wjazd? bezpłatny
Linki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza