czwartek, 20 września 2012

Nowy klip od B.R.O

Prezentujemy pierwszy teledysk promujący legalny debiut B.R.O, czyli album 'High School', klip powstał do utworu zatytułowanego 'Czego Chcesz?'. Singiel, wyprodukowany przez Euriego, jest opartym na faktach storytellingiem i swego rodzaju kontynuacją utworów '3 Dni', 'Czas Leczy Rany' oraz 'Sam Na Sam'.


Video, za które odpowiedzialna jest ekipa Svideo, promuje zbliżający się wielkimi krokami legalny debiut B.R.O, który pojawi się w sklepach jesienią tego roku nakładem wytwórni Wielkie Joł. O to co sam raper ma do powiedzenia na temat tego krążka:

'Płyta jest bardzo różnorodna brzmieniowo, ale spójna tekstowo gdyż opowiada o moim życiu w pewnym okresie i zmianach jakie nastąpiły. Tytuł jest wieloznaczny, oznacza on zarówno czas od liceum do dzisiaj, ale jest również metaforą przejścia z podziemia do pierwszej ligi (czytaj 'wyższej szkoły rapu' - high school). 'High School' to również styl życia, styl bycia, który prowadzę ja i moi ludzie. Jest to najdojrzalszy projekt, jaki do tej pory zrobiłem. Na pewno nie zabraknie na nim braggowych kawałków, które lubię robić, lecz większość albumu to refleksyjny i retrospekcyjny materiał. Teksty zawarte na krążku to bardzo osobiste przemyślenia na temat mojego życia i otoczenia oraz zmian jakie nastąpiły.'

Więcej informacji na temat B.R.O znajdziecie na Jego oficjalnym fanpage'u:
https://www.facebook.com/nextlvl

Svideo na fb:
https://www.facebook.com/Svideo2012

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza