piątek, 21 września 2012

Bisz - 'Wilk Chodnikowy" - premiera

Wilk Chodnikowy czuł Zew. Był bestią, W Biegu podążającą za tropem, kroczącą wśród walających się wszędzie Zawleczek, Nakrętek i Kapsli, upstrzonych gdzieniegdzie kroplami krwi. Kogo? Nie wiadomo.  Może to żałośni, Głupiomądrzy internetowi hejterzy, zmasakrowani przez ludzi poirytowanych ich bredniami, zostawili po sobie karmazynowy obraz Pollocka. A żeby ich szlag trafił, tych internetowych trolli. Niech wszyscy utopią się w Najgorszej Toalecie Szkocji z Trainspottingu. Niech Carrie wyprawi im bal, którego nigdy nie zapomną. Banicja to dla nich zbyt łagodna kara.... Lecz dość już o tym... Oho! Sprytnie ukryte Wnyki. Nie z Wilkiem takie numery. Szybko przemykając przez świat w miękkim kolorze Indygo, przez swoje własne Role Playing Life, dążył bezustannie ku swemu celowi, myśląc czasem: "Niech czas stanie, a mój pościg trwa wiecznie...."


Nadeszła więc jedna z bardziej oczekiwanych premier jesieni - oto reprezentant Bydgoszczy, Bisz, współautor znakomitych materiałów spod znaku B.O.K. (z Oerem i Kayem) i jeden z najciekawszych MC na polskiej scenie, wydał wczoraj, nakładem Fandango Records swój debiutancki album pod tytułem "Wilk Chodnikowy".

Zero gości, starannie wyselekcjonowane beaty autorstwa m.in. Oera i Bob'Aira oraz last but not least - teksty Bisza - amalgamat wnikliwych obserwacji rzeczywistości, filozoficznych rozważań i garści kultury prosto od miłośnika poezji, kina i sztuki, jakim jest Bisz. Nie wiem jak Wy - ja kupuję w ciemno.

Tytuły utworów? Znajdziecie je w "miniaturce literackiej" powyżej, a odsłuchać album możecie poprzez kanał Youtube: http://www.youtube.com/user/FandangoRecordsTV

Obczajcie także teledyski do utworów:

"Pollock"- http://www.youtube.com/watch?....

"Banicja" - http://www.youtube.com/watch?v=6f....

"Jestem bestią" - http://www.youtube.com/watch?v=q...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza