piątek, 28 września 2012

14.10 Wrocław: Ten Typ Mes + Stasiak

Studio, scena...Wrocław! Już czternastego października swoim g-funkowym repertuarem  scenę Klubu Alibi zaszczyci Ten Typ Mes - a razem z nim kombinator Stasiak, Dj Hubson oraz Głośny. Muzyczno-rapowych umiejętności wyżej wymienionej grupy zaproszonych gości poddawać dyskusji wręcz nie wypada - wbijać tłumnie!


Może już nie duszno i nie ukrop za oknem, ale skoro "zespół muzyczny Ten Typ Mes" ma się stawić u Was w mieście to zdecydowanie czas niezwłocznie zaopatrzyć się w bilety na koncert.
"Mes, wraz z koncertowymi towarzyszami - Stasiakiem, Głośnym i Dj'em Hubsonem, objechał już kilkakrotnie Polskę, odwiedził też Londyn, Peterborough, Berlin, Oslo i Hradec Kralove. Żywiołowy hip hop, który z niesamowitą energią serwują Mes i Stasiak to najlepszy sort gatunku. Podczas gdy Ten Typ koncentruje się na wokalnych trikach i płynnym łączeniu rapu i śpiewu, Stasiak szaleje z publicznością, wspólnie krzycząc, gestykulując i skacząc.

Doskonałym uzupełnieniem są popisy charyzmatycznego klawiszowca Głośnego, który jako jedyny w Polsce opanował trudną sztukę używania talkboksu. Podporą ekipy jest rubaszny fachowiec od deejayingu – Hubson, który wielokrotnie koncerty Mesa przedłużał spontanicznie o sety kończące się nad ranem."
Co? TEN TYP MES we WROCŁAWIU
Gdzie? Klub Alibi - ul. Grunwaldzka 67
Kiedy? 14.10
Wjazd? Przedsprzedaż 25zł (Sieć TicketPro, Rapiszon.pl, Hip-Hop.pl)
30zł w dniu koncertu
Linki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz