czwartek, 16 sierpnia 2012

Revsolution – Dzieje się!

Dzieje się! – to hasło wydarzenia, które tego lata odznaczy się nie tylko na imprezowej mapie Krakowa, ale też w świadomości biorących w nim udział! W jednym dniu i w jedno miejsce zapraszamy na debaty poświęcone przedsiębiorczości, biznesowi i sztuce, promocję młodych przedsiębiorców, aukcję malarstwa, wernisaż fotograficzny, targi sztuki (Sztukobranie http://www.facebook.com/events/330759767007839/), kiermasz książek, pokazy teatralne, filmowy ogródek. 


Mało?

Zatem niech przekona Was granie na żywo wschodzących gwiazd polskiej sceny muzycznej, nieskrępowany taniec na ulicy, akcja Street Art i ogniste widowisko. Wpadnijcie na degustację pyszności naszych partnerów oraz propozycje kulinarne Revsolution.

Wsiąkniecie na pewno, więc zarezerwujcie sporo czasu, bo zwieńczeniem intensywnego dnia będzie równie intensywna impreza do rana. A w niedzielne popołudnie będziecie musieli powiedzieć znajomym, żeby żałowali, jeśli ich nie było!

Revsolution – Dzieje się! to event łączący biznes i sztukę, sztukę biznesu i biznes w sztuce. Zapraszamy na cały dzień otwartej wymiany poglądów, obcowania ze sztuką i rozmów na najwyższym, biznesowym poziomie i doskonałej zabawy.

Powiedzieć, że „każdy znajdzie coś dla siebie”, to jakby nic nie powiedzieć.

Impreza organizowana jest przez:
Revsolution
www.revsolution.pl/
www.facebook.com/projectingfuture

oraz
Artefakt Cafe
www.facebook.com/artefakt.cafe

Na bieżąco będziemy zamieszczać informacje dotyczące eventu. Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza