piątek, 31 sierpnia 2012

HOT 5 notowanie miesiąca - sierpień 2012

Podsumowanie sierpnia, czyli pięć najczęściej czytanych w sierpniu postów. Tym razem w HOT 5 znalazły się aż 3 modele Air Maxów, Film od redbull oraz informacja o konkursie na projekt vlepki. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich pięciu wpisów.

1. Nike Air Max 90 Laser Blue

Air Max 90 Laser Blue w połowie września trafiły na azjatycki rynek. Niebawem trafią na rynek europejski więc i My będziemy mogli się cieszyć tym długo oczekiwanym modelem. Air Max 90 Laser Blue będzie można nabyć w Warszawskim Dr. Sneaker.


Dowiedz się więcej

2. Air Max 1 1987

Pierwsze buty Air Max niemalże stały się przyczyną zwolnienia legendarnego projektanta Tinkera Hatwielda. Wpadł on na radykalny pomysł - system Visible Air, dzięki któremu ludzie mogli by zobaczyć, co jest w środku buta. Od czasu wprowadzenia systemu Air, technolodzy Nike sprawiali że but stale ewoluował, dzięki zwiększaniu rozmiarów poduszek Air i wprowadzeniu złożonych rozwiązań konstrukcyjnych. Tinker uważał, że technologia Air powinna stać na pierwszym miejscu, że "powinniśmy pokazać ludziom naszą technologie".


 Dowiedz się więcej

3. Wideo sponsorowane: Odkrywaj świat z pasją

Siedząc w ciepłych kapciach, można zobaczyć cały świat - szkoda tylko, że w formacie JPG czy WMV. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby zaryzykować i wyruszyć w nieznane. Mając dwie nogi i dwie ręce, w naszym zasięgu jest zdobywanie szczytów, poznawanie nowych miejsc, państw, ludzi i ich historii. Obie formy mają swoich zwolenników, jednak na szczególną uwagę zasługuje ta druga, w której trzeba wykazać się odwagą, siłą i pasją do przygód.


Przykładem takiego człowieka jest Ryan Doyle, uprawiający

Dowiedz się więcej

4. Air Max 90 1990

Model Air Max 90 stanowił ewolucję rewolucyjnych rozwiązań Nike. Chociaż Tinker nie wprowadził w nim żadnych poważnych zmian, umieścił w nim zamkniętą w szkieletowej konstrukcji większą poduszkę gazową, dzięki czemu jasne było, co napędza to arcydzieło. Po dokonaniu prawdziwej rewolucji przy okazji stworzenia pierwszych butów Air Max, projektant nie chciał po raz kolejny zmieniać świata nowym modelem Nike. "Biegacze są kreatywni" twierdził, i nie mówił też o polityce. Biegacze nie chcą żeby ktoś mieszał się do spraw związanych z ich butami jeśli im już odpowiadają. Kiedy pracownicy firmy rozmawiali z biegaczami usłyszeli jednogłośnie "Nic nie zmieniajcie".


Dowiedz się więcej

5. Konkurs - Zaprojektuj Vlepkę Kultura Podwórka vol. 5

Wreszcie jest! Piąta edycja konkursu na projekt vlepki promującej hasło "Kultura Podwórka" (www.kulturapodworka.pl). Tym razem  nakład każdego z projektów będzie większy ale do realizacji wyłonimy tylko 3 najlepsze prace. Konkurs trwa do 31-sierpnia-2012.

Warunki uczestnictwa w konkursie!

1. Celem konkursu jest wyłonienie do realizacji projektu graficznego vlepki promującej hasło "Kultura Podwórka" Vlepki zostaną wydane. (3 najlepszyche projekty).
2. W konkursie może brać udział każdy.
3. Konkurs jest skierowany przede wszystkim do, graficiarzy, grafików, projektantów, artystów plastyków oraz osób i firm zajmujących się projektowaniem reklamowym.
4. W konkursie mogą brać udział jedynie te prace, które nie brały udziału w innych konkursach.
5. Udział w konkursie jest bezpłatny i całkowicie dobrowolny.


Dowiedz się więcej

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza