czwartek, 9 sierpnia 2012

Hip-hop piknik

Zapraszamy całe Piaseczno i nie tylko na odlotowy piknik, któremu będą towarzyszyć nieziemskie emocje. Przyjdź 11.08.2012 na Parking Miejski o godzinie 13:00 na wydarzenie z okazji otwarcia restauracji BAR-MYKWA w Piasecznie.


Organizatorzy gwarantują wiele atrakcji, które z pewnością nie pozwolą Ci się nudzić. W tym dniu zobaczysz pokazy motocyklowe dwóch wspaniałych polskich grup Stunt oraz Motomc. Dodatkowo możesz wziąć udział w zawodach w jeździe na BMXie, Skateboardzie, Hulajnodze czy też Longbordzie albo w turnieju siatkówki (zapisy do 10.08.2012 w Euro Spot 603-996-777, 510-616-105). Dla fanów muzyki przewidziane są koncerty. Na scenie wystąpi rodowita grupa z Piaseczna Koński & Wroński oraz BASTRAP z Wielkie JOŁ. Rock & Rollowe brzmienia zaprezentują Burnin’hearts oraz Mike Gowin wraz z Krzysztofem Łuczakiem. Po zakończeniu pikniku o godzinie 22:00 impreza zostanie przeniesiona do środka, gdzie parkiet rozgrzeje Dj Danny Deep.

Przez całe wydarzenie możesz schłodzić się przy zimnym piwku oraz skosztować specjałów prosto z grilla. Patronował i przyglądał się całej imprezie będzie portal bottlefriend.pl, który rozlosuje swoje gadżety.

1 komentarz: