wtorek, 5 czerwca 2012

Promomix płyty ‘Live in 1500m2’ od Pezeta i Małolata

KOKA Beats prezentuje promomix najnowszego albumu Pezeta i Małolata "Live in 1500m2". Limitowaną edycję specjalną z gadżetami prosto od artystów można już zamawiać na www.kokafeat.com Wydawnictwo składa się z płyty CD i DVD. Na CD znajduje się przekrój najbardziej popularnych utworów z dyskografii artystów, w zupełnie nowych aranżacjach. DVD zawiera materiał z prób, fragmenty koncertu i wywiad z artystami w sumie ponad 2 godziny oglądania! Album trafi na sklepowe półki 12 czerwca, a już dziś zapraszamy do zamawiania w preorderze kolekcjonerskiego wydania. Wysyłka płyt zamówionych w przedsprzedaży nastąpi kilka dni wcześniej, tak by wszyscy zainteresowani dostali je w dniu premiery.


Promomix dostępny jest pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=ABvSXz-LLIA

Na krążku znajduje się 14 utworów gdzie obok 5 numerów z „Dziś w moim mieście" pojawią się także takie klasyki jak „Re-fleksje", „Ukryty w mieście krzyk", „Rap z Boiska" czy „Noc i Dzień", co wspólnie daje wypadkową w postaci swoistego albumu the best of. Płyta została zarejestrowana w stołecznym klubie 1500m2 podczas koncertu w całości zagranego na żywych instrumentach -- klasyczne kawałki zostały wykonane w nowych aranżacjach na perkusji, gitarach i klawiszach. Materiał z tego wydarzenia zarejestrowany został zarówno na potrzeby płyty audio jak i płyty DVD zawierającej oprócz fragmentów koncertu osobisty wywiad z artystami.

Edycja kolekcjonerska będzie miała ściśle limitowany nakład, tak by zakupić ją mogło grono najwierniejszych fanów, wydana zostanie w tekturowym pudełku z przykrywką. W środku oprócz dwóch płyt fani znajdą gadżety związane z artystami.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/KokaBeats

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza