środa, 16 maja 2012

Reebok Betwixt Mid by Olka Osadzinska

Marka Reebok przygotowuje wprowadzenie wyjątkowej kolaboracji w ramach kolekcji Classic Beat na sezon jesień/zima 2012.

Zaproszono do współpracy pięć wyjątkowych kobiet, które łączy innowacyjne, odważne i indywidualne podejście do sztuki. Każda z nich zaprojektowała swoją wersję buta Betwixt Mid. Ambasadorkami marki w projekcie Classic Beat zostały Nneka, Melody Ehsani, Ugly Mely, Simone “Boss Lady” Kapsalides oraz Polka – Olka Osadzińska, młoda, zdolna ilustratorka kojarzona przede wszystkim z ilustracją mody. Tworzy ilustracje dla wielu magazynów w Polsce i na świecie, jest autorką t-shirtów promujących film “Star Trek” oraz plakatów dla “Sali Samobójców”. Jako jedyna Polka znalazła się w prestiżowej publikacji wydawnictwa Gestalten “The Beautiful: Illustration for Fashion and Style”. Prezentowała swoje prace na wielu wystawach oraz w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, w ramach projektu Nowe Piętro.


Inspiracją kolekcji Reebok Classic Beat na sezon Jesień/Zima 2012 jest rytm i energia miasta połączona z nowoczesną modą. But Reebok Betwixt Mid projektu Olki Osadzińskiej wpisuje się w styl młodej mody ulicznej. Ponadczasowość, komfort i pomysłowość to główne cechy tej kultury. Olka Osadzińska pracując nad Reebok Betwixt Mid inspirowała się zdjęciami najbardziej znanego fotografa młodego pokolenia – The Cobrasnake’a – Marka Huntera i niespożytą energią fotografowanych przez niego młodych ludzi. „Zakochałam się w delikatnej sylwetce buta Reebok Betwixt Mid i bardzo zależało mi na tym by osiągnąć równie dziewczęcy i kobiecy efekt w swoim projekcie. Jednocześnie chciałam zachować połączenie z klasyką kultury street style. Mam nadzieję, że końcowy efekt będzie dla wszystkich zaskoczeniem, ten but ma wszystko – mam nadzieję, że nie skończy się na tym, że założą go jedynie japońskie nastolatki i Lil Kim!” – mówi Olka Osadzińska.

Buty Betwixt Mid by Olka Osadzinska można będzie po raz pierwszy zobaczyć i kupić podczas ART YARD SALE Ufficio Primo, który odbędze isię w Warszawie w dniach 19-20 maja. Co więcej, podczas eventu, w sobotę w godzinach 16.00 – 17.00 i niedzielę w godzinach 13.00 – 14.30, będzie można zdobyć unikalny egzemplarz butów, z podpisem Olki Osadzińskiej. Osoby, które zakupią buty w czasie ART YARD SALE Ufficio Primo otrzymają plakat z grafiką, która była inspiracją dla projektu buta.

Cena butów wynosi 429 złotych.

Zapisz się na event na Facebooku http://www.facebook.com/events/380127995355828/
Więcej informacji o Art Yard Sale na www.artyardsale.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza