wtorek, 24 kwietnia 2012

Majówka na Rapie + II Urrodziny Popkillera [30.04] feat. PROSTO.

IMPREZA Z CYKLU "PAMIĘTAJ O MELANŻU" W LUBLINIE! Po jak najbardziej udanym koncercie Inflacji,Te-Trisa, Bonsona Pezeta i Małolata przyszedł czas na coś nowego! Jako że WhaTheFuck!? to znaczy gruby melanż to tym razem na jednej scenie pojawią się:


-VNM
-W.E.N.A.-Hades

+ za deckami zasiądzie legenda Polskiego hip-hopu DJ 600V

30 kwietnia 2012
20:00 – 03:00

Chyba nikogo nie trzeba specjalnie namawiać na tę imprezę! Powtórzmy klimat jaki był na koncertach 18stego lutego! Stwórzmy znów tą samą atmosferę!

Impreza jest oficjalnymi II urodzinami portalu Popkiller w Lublinie. Co to oznacza? Mega promocje imprezy i naszego miasta na wszystkich rap-portalach w Polsce, video-relacje zorganizowaną przez popkillera, konkursy i wiele wiele innych : )

Sprawdzajcie!
www.popkiller.pl
  
Support: DISET - HIGH DEFINITION

Tym razem na supporcie przed głownymi wykonawcami wystąpi

Diset – urodzony w roku 90' artysta z Lublina. Aktywny za mikrofonem na lokalnej scenie od lat wczesnej młodości, jednak dopiero w 2011 ukazała się jego pierwsza długogrająca płyta – "High Definition". Znajduje się na niej "świat muzyczny w wysokiej rozdzielczości", gdzie doskonale widoczne dla słuchacza emocje i obrazowe spostrzeżenia są osadzone na różnorodnych, ale dopracowanych brzmieniach. To rodzaj albumu, gdzie raper oprócz rzucania zwykłych "szesnastek", wkłada serce i aplikuje własną wizję również w każdy stricte muzyczny element albumu: od konstrukcji ogólnego brzmienia, przez planowanie aranżacji, aż po linie i układ poszczególnych instrumentów, dodając do tego lekkie eksperymenty wokalne. Przed "High Definition" raper dał okazję poznać się szerszej publice między innymi featuringami na obu płytach Rasmentalismu, czy Inflacji. Obecnie Diset pracuje nad dwoma projektami: "High Definition vol. 2" czyli zbliżoną stylistycznie kontynuacją poprzedniego albumu oraz pobocznym, mocno hiphopowo – koncertowym krążkiem o żywszej konwencji.

*Diset - Brud prod. Złote Twarze*
http://www.youtube.com/watch?v=T23g4BIWwlA
Jesteś spoza Lublina i nie masz jak kupić biletu a chcesz przyjechać na koncert?

Napisz na e-mail wtf.lublin@gmail.com i "zaklep" sobie bilet. W dniu koncertu będzie ustalone miejsce i godzina odbioru biletów. Płatność przy odbiorze.
W mailu proszę podać.

Imię:
Ilość biletów:
Numer Telefonu:
GG:
 
LINE-UP
(mogą zajść małe zmiany)
-DISET
-HADES + 600V
-W.E.N.A. + DJ IKE
-VNM + 600V

AFTER PARTY - ESCOBAR

BILETY DOSTĘPNE OD 10 MARCA W PUNKTACH:

MONUMENT SKATESHOP
UL. KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 30
PN-PT 10.00 – 18.00
SOB 10.00 – 14.00

HS SKATESHOP
UL. NARUTOWICZA 14
PN-PT 10.00 - 18.00
SOB 10.00 - 14.00

KLUB GRAFFITI
AL. PIŁSUDSKIEGO 13
CENA BILETU W PRZEDSPRZEDAŻY
OD 1 DO 10 KWIETNIA - 30zł
POTEM - 35zł
CENA BILETU NA BRAMCE : 40zł

 PATRONI:

POPKILLER
PROSTO.
BREPHOTO
ESCOBAR
ADIDAS ORIGINAL
WESOŁY ROMEK
MONUMENT
HIGH SCHOOL TIME
MUZYKA NOWAKA
GRAFFITI
ETRECS
HHZONE.pl
PAMIĘTAJ O MELANŻU

ORGANIZATOR

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza