środa, 14 grudnia 2011

Wigilia z A Pamiętasz Jak, Rap History Warsaw i JERU THE DAMAJA (NYC)

Okres świąteczny jest w tym roku wyjątkowo krótki zatem postanowiliśmy wystartować już 23, czyli w piątek poprzedzający wigilijny wieczór! Jeżeli zastanawialiście się gdzie pójść ze znajomymi ekipy APJ i RHW przygotowały dla Was wyjątkowy event:


1. Spośród osób, które zaznaczą swój udział w wydarzeniu wylosujemy 5 nazwisk. Szczęśliwych zwycięzców zaprosimy do jednego stołu razem z ekipami APJ, RHW, przedstawicielami firm i labeli fundujących prezenty oraz naszym gościem specjalnym JERU THE DAMAJA. Kolacja wigilijna poprzedzi właściwą imprezę i odbędzie się 23 grudnia 2011 w kameralnej atmosferze o godzinie 19:00 na małej sali klubu Urban Garden.

2. Każdy z naszych gości na wejściu losuje prezent ufundowany przez jedną z firm, które wspierają wydarzenie. A są to: OUTSIDE WEAR, BLOCX, PROSTO, GALERIA KOLORU, DICKIES, ASFALT RECORDS, FONOGRAFIKA, KOKA, WIELKIE JOŁ oraz HIFI WEAR. Będziemy losowali bluzy, teeshirty, czapeczki, płyty cd, nerki etc. Każdy z prezentów przekracza wartością cenę biletu!

Ponad to każdy chętny dostaje na wstępie shota czystej :)

3. Podczas imprezy, którą zagrają Homer, Hubson, Anusz i Steez odbędzie się koncert legendy nowojorskiego hip-hop - JERU THE DAMAJA

Będzie to znakomita okazja do spędzenia wspólnej Wigili w gronie znajomych. Pojawi się dodatkowa ilość stolików, można zrobić rezerwację dla siebie i znajomych pisząc na: urbangarden022@gmail.com. Poza alkoholem będzie można zamówić staropolskie zakąski do wódki!

JERU THE DAMAJA:

Jeru The Damaja to w świecie hip-hopu postać nietuzinkowa. "Wychowanek" Gang Starr Foundation zadebiutował jako 20-latek na płycie "Daily Operation" duetu Guru i DJ Premier. Wspomagany od strony producenckiej przez DJ'a Premiera stworzył w dekadzie lat 90 dwa albumy, które z miejsca przeszły do klasyki gatunku. "Sun Rises In The East" był ważnym głosem w walce o hiphopową supremację pomiędzy Wschodnim a Zachodnim Wybrzeżem USA. Album ten ponownie skupił uwagę słuchaczy na dokonaniach nowojorskich raperów w epoce ewidentnej dominacji g-funkowego brzmienia z Kalifornii. Podobnie jak na późniejszym "Wrath Of The Math" Jeru dał się poznać jako etosowy twórca, sprzeciwiający się postępującej komercjalizacji hip-hopu. W swych utworach starał się dać wyraz nie tylko realiom życia w wielkomiejskim getcie, ale również ukazać szerszą perspektywę negatywnych zjawisk społecznych (np. "Scientifical Madness"). Z lat 90. pochodzą jego największe przeboje, m.in. "D. Original", "You Can't Stop the Prophet", "Come Clean", "Me or the Papes", "Ya Playin' Yaself" czy też "99,9%. W pierwszej dekadzie XXI wieku ukazały się albumy "Divine Design" oraz zamykający dyskografię artysty "Still Rising" z 2007 roku. Miłą niespodzianką dla polskich fanów rapu było zaproszenie Jeru przez Slums Attack do nagrania wspólnego utworu "Oddałbym", w którym oprócz nowojorskiego weterana udzielił się łódzki MC i producent O.S.T.R.

Bilety w przedsprzedaży kosztują zaledwie 20PLN!!!

będą niebawem dostępne w sklepach:

Serum Global | ul. Wałbrzyska 11, CH Land, lokal 114
Galeria Koloru | al. Solidarności 82
Side One | ul. Chmielna 21
Upstairs | ul. Chmielna 21


IMPREZĘ ODBYWA SIĘ DZIĘKI WSPARCIU: OUTSIDE WEAR, BLOCX, PROSTO, GALERIA KOLORU, DICKIES, ASFALT RECORDS, FONOGRAFIKA, KOKA, WIELKIE JOŁ oraz HIFI WEAR!

dołącz do: wydarzenia na facebook.

Zobacz\ też:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza