poniedziałek, 5 grudnia 2011

POWRÓT JEŻA JERZEGO w 4 numerze magazynu STREETMAG

Ukazał się nowy numer magazynu STREETMAG. A w nim wielki powrót Jeża Jerzego autorstwa Rafała Skarżyckiego (scenariusz) i Tomka Leśniaka (rysunki).

Jeż Jerzy to jedna z najpopularniejszych serii komiksowych w Polsce. Od wielu lat książki z przygodami kolczastego bohatera cieszą się wielką sympatią czytelników. Ponadto w 4 numerze nowe trendy, nowe marki streatwearowe, zimowa sesja zdjęciowa i kreatywne konkursy!STREETMAG - to pierwszy polski magazyn streetwearowy. Moda i kultura, muzyka i sport to najważniejsze z tematów jakie tworzą ten dwumiesięcznik.

STREETMAG liczy 72 strony a dystrybucja jest darmowa. Nakład pisma to początkowo 10 tysięcy egzemplarzy. Magazyn jest dostępny w wybranych sklepach i kawiarniach w 6 miastach: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź i Trójmiasto.

Dwumiesięcznik posiada także stronę internetową streeters.pl. Portal ten także pełni role promocyjną magazynu. Promocja STREETMAG odbywa się również poprzez eventy, akcje mailingowe oraz poprzez patronaty nad imprezami sportowymi, ulicznymi i modowymi.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza