wtorek, 19 lipca 2011

Nike Lunar Swift 2

Jest to druga odsłona nowoczesnego buta biegowego dla szerokiej grupy biegaczek. Jeśli chodzi o zmiany i innowację jakie pojawiły się przy okazji tego letniego wydania, nie ma żadnych wątpliwości – same rzucają się prosto na oczy, gdyż trudno nie zauważyć tych oryginalnych kropek na szerokości prawie całej cholewki. Zespół tych otworów jest to specjalna innowacyjna technologia – Hypervoid, która spowodowała, że Swift w wydaniu drugim jest, jeszcze bardziej przyjemny jeśli chodzi o szeroko pojęte użytkowanie i komfort dopasowania. Mówiąc krótko Hypervoid zapewnia butom świetną wentylację i elastyczne dopasowanie w każdej fazie biegu. Poza tym tworzy bardzo oryginalny design.. Warto podglądnąć jak powstaje.. ;)


 Parametry, materiały technologie:

Cholewka
- Użycie trzech różnych materiałów dla osiągnięcia niepowtarzalnego dopasowania do stopy.
- Bezszwowa konstrukcja dla maksymalizacji komfortu i minimalizacji ryzyka obtarć.
- Połączenie trwałego syntetycznego materiału z widocznymi perforacjami daje w efekcie nie tylko zwiększoną oddychalność, ale również niespotykaną rozciągliwość i idealne dopasowanie do kobiecej stopy podczas każdej fazy biegu.
-Piankowa wkładka o wysokiej odporności z geometrią dostosowaną do anatomii kobiecej stopy zapewnia wyjątkową wygodę oraz dodatkowe wsparcie. 


Podeszwa środkowa
- System amortyzacji w postaci pianki Lunarlon daje nie tylko unikalną, superlekką amortyzację, ale również doskonałą dynamikę odbicia.
- Platforma Dynamic Support dostosowuje się do stopy oferując niespotykaną stabilizację dla szerokiej gamy biegaczek.
- od nadsupinatorek, aż do lekkich nadpronatorek.
- Specjalna konstrukcja wzmacniająco-stabilizująca na pięcie pełni rolę platformy uderzeniowej świetnie amortyzującej siłę uderzenia stopy o podłoże oraz znacznie ułatwiającej rozpoczęcie prawidłowego procesu przetaczania.


Podeszwa zewnętrzna
- Głębokie nacięcia ułatwiające przetaczanie stopy.
- Odporna na ścieranie guma węglowa BRS 1000.
- Waflowy profil dający doskonałą przyczepność.


Zobacz też:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza