wtorek, 5 kwietnia 2011

adidas – wiosna/lato 2011

Zrobiłem przegląd modeli adidasa na sezon wiosna/lato 2011. Modele poniżej  przedstawione będą dostępne w regularnej sprzedaży w polskich sklepach. Jak wiecie, nie wszystkie modele dostępne na Zachodzie lub w USA są do nabycia w Polsce. Poniżej jest ściągawka czego można się spodziewać w naszych sklepach. Opisy butów są skopiowane ze strony adidasa. Jak widać dominuje zieleń, a Supernova Glide 3 i ADIZERO F50 przyprawiają mnie swoim designem o szybsze bicie serca. Z resztą na pewno będę biegał na wiosnę w modelu Supernova Glide 3. Widziałem też we flagowym sklepie adidasa w Złotych Tarasach model CC Ride, na którym z chęcią położyłbym paluchy oraz reedycje biegówek z lat 90 Mega Torsion RSP II. Z pewnością będzie też rozwijany system miCoach, może nawet uda mi się go potestować. Zapowiada się bardzo adidasowy sezon.

Dla biegaczy neutralnych:
Supernova Glide 3


Od wytrawnych maratończyków po weekendowych biegaczy — każdy doceni płynność kroków, jaką zapewniają buty do biegania adidas Supernova™ Glide 3. Mają one indywidualnie dopasowany krój dzięki technologii GEOFIT™ oraz system FORMOTION™ zapewniający idealne dopasowanie do podłoża i kilometry wygodnego biegu bez urazów.


Dla biegaczy pronujących:
adiSTAR Salvation 2
Daj się ponieść — na treningu i na zawodach. Buty adiSTAR Salvation wyposażone w technologię ForMotion, ułatwiającą dopasowanie pięty, gwarantują niezrównany komfort i stabilność.

Response Stability 3
Niezrównaną szybkość i impet biegu zapewni Ci system amortyzacji ForMotion, który dostosowuje się do ruchu stopy.

Startówki:
ADIZERO F50 Te superlekkie buty do biegania adidas adiZero™ F50 Runner zapewnią Ci ochronę przed wyczerpaniem podczas długich biegów dzięki oddychającej cholewce z siateczki i systemowi FORMOTION™, który porusza się naturalnie wraz ze stopą, od uderzenia piętą o podłoże aż po wybicie z palców, co zwiększa wydajność Twoich ruchów.

http://runblog.pl/ - nowości sprzętowe, dieta, bieganie, buty do biegania
Autor Mateusz 


Zobacz też:

1 komentarz:

  1. Buty Adidas to jedne z najlepszych butów do biegania jakie miałem okazję przetestować. Dużo lepiej sprawdzają się niż buty nike.

    OdpowiedzUsuń