czwartek, 17 lutego 2011

DIIL & GREAT GRAPHICS INC.

Great to 38 letni writer pochodzący z Danii. Maluje od 1985 roku i reprezentuje ekipy: AIO - (All In One) oraz SRG. Mimo, że malował z najlepszymi artystami na całym świecie to i tak cały czas czerpie inspirację z klasycznego, old schoolowego stylu z Nowego Jorku.
Początki znajomości Great'a z ekipą Diilgang, to pierwsze koneksje writerów reprezentujących polską scenę z duńskimi artystami. Kolejne spotkanie z ikoną graffiti miało miejsce podczas Rockslide Festivalu w Danii, gdzie ekipa Diil.tv przeprowadziła ekskluzywny wywiad z Great'em. O którym już pisaliśmy Exclusive Interview with Great (Diil.Tv HD)

Następnym krokiem prowadzącym do kolaboracji była wizyta Great'a i Bates'a w Warszawie. Wykonali tu kilka prac oraz odwiedzili warszawski Hempszop, co zaowocowało póżniejszą wystawą prac obu artystów właśnie w tym sklepie.
Wszystkie te wydarzenia przyczyniły się do zacieśnienia współpracy, czego efektem jest obecna kolaboracja marki DIIL & GREAT GRAPHICS INC. Cała kolekcja już niebawem dostępna w sklepach Hempszop oraz na www.hempszop.plZapraszamy
DIILGANG 

Zobacz też:
Invasian Magazine + Montana Porcelain Can
Customowy deck skateboardowy DIILGANG
Supreme + Kaws deck wiosna / lato 2011

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza