poniedziałek, 17 marca 2014

Bezczel - Słowo Honoru - Odsłuch YT

Zapraszamy do bezpłatnego i legalnego odsłuchu albumu Bezczela „Słowo honoru” za pomocą kanału YouTube. Druga, solowa płyta białostockiego MC od wczoraj jest na półkach w dobrych sklepach muzycznych w całej Polsce. Album ukazał się w niespełna rok po premierze debiutu „A.D.H.D”. Krążek promowany jest takimi singlami jak „Kliczko” z KaeNem, „Bene Nati”, „Joseph Murphy” z Zeusem czy „W głębi duszy”.


Odsłuch YT:

W odsłuchu zostały pominięte utwory „Nie miej za złe mi” oraz „Paleta bladych uczuć”, do których wkrótce ukażą się wideoklipy.

„Raper przez ostatnie 12 miesięcy nie próżnował, dzięki czemu na nowym wydawnictwie można zauważyć ogromny progres muzyka. Dopracowane do perfekcji flow idzie w parze ze zróżnicowaną warstwą tekstową. Muzyka spod ręki Poszwixxxa, Świerzby, Bob Aira czy SoDrumatica dopełnia całości." – czytamy w notce prasowej albumu.

Bezczel po nagraniu drugiej płyty postanowił narzucić sobie jeszcze większe tempo. Wkrótce ujrzymy teledysk do utworu „Jeszcze więcej ognia” z długo oczekiwanej płyty Chady, gdzie obok Bezczela usłyszymy jeszcze Zbuka i Dioxa. Oprócz tego szykuje się kolaboracja z udziałem czołowych polskich raperów zgromadzonych na jednym tracku. Do tego tajemniczego projektu został zaproszony również białostocki raper.

Album Bezczela „Słowo Honoru” w kolekcjonerskiej wersji 2CD dostępny jest tutaj: http://preorder.pl/bezczel-slowo-honoru 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz