poniedziałek, 9 grudnia 2013

21.12 Kraków: DJ TONY TOUCH! @KRAKÓW, LIONESS CLUB

21 grudnia do Polski po raz pierwszy zawita "Mix Tape King" - Dj Tony Touch związany z legendarną ekipą b-boys Rock Steady Crew. Legedna z NYC zagra w krakowskim Lioness CLUB. Na supporcie Mr Krime, HWR.
"BIG idea x Hipshop x Lioness Club z dumą prezentują
Już 21 grudnia 2013 roku w ramach Fresh Island Festival 2014 Warm-UP po raz pierwszy w Polsce zagra prawdziwa ikona rapu, legendarny DJ TONY TOUCH, nowojorczyk portorykańskiego pochodzenia, który w latach '80 zaczynał jako b-boy z Rocksteady Crew i Crazy Legs, aby w późniejszych latach zrewolucjonizować Dj'ing!

Wonder Why, He's The Greatest Dj!

Koncert odbędzie się w Krakowie w nowo otwartym lokalu Lioness Club, ul. Rynek główny 3 w sukiennicach.

Honorowy patronat: Universal Zulu Nation!

Czy może być lepszy prezent świąteczny, dla prawdziwego fana Hip Hopu?

Chyba każdy kto choć trochę się orientuje wie, że Tony Touch to "TOP 5 dead or alive" jeśli chodzi o rapowe mixtape'y. Na ulicy i w branży muzycznej określany jest jako "Mix Tape King".
W lipcu tego roku ukazała się się kolejna, trzecia część jednej z najsłynniejszych serii mixtape'ów - "The Piecemaker" zatytułowana "Return Of The 50 MC's". Pierwszy mixtape wydany w 2000 roku był bliski zdobycia złota (400,000 sprzedanych egzemplarzy).
Na mixtape'ach Tony Touch'a pojawili się najlepsi z najlepszych między innymi Eminem, KRS ONE, Kool G Rap, Big Daddy Kane, Wyclef, M.O.P., Big L, Mos Def, Big Pun, Cypress Hill, Wu Tang Clan, Busta Rhymes, Gang Starr, P. Diddy, Fat Joe, Sean Paul, Snoop Dog oraz legendarny Ruben Blades.

Video promujące singiel “I Wonder Why” z Total uświetnili swoim udziałem między innymi John Leguizamo czy Rock Steady.


Touch continues to be in demand globally!

Tony odwiedził już ponad 30 krajów, w tym Japonię, Australię, Anglię, Francję, Grecję, Rosję, Brazylię, Niemcy, Kolumbię, Szwajcarię, Chorwację, Włochy czy Kubę... w Polsce, będzie po raz pierwszy!

To jedyna i niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z mistrzem i posłuchać jego fenomenalnych skillsów na żywo! Big UP.

Mistrza supportują: DJ Krime, obecny na polskiej scenie muzycznej od 1994 roku, pionier turntablizmu w Polsce oraz Dj HWR (Heavy Mental)

Bilet już wkrótce do nabycia u naszych dilerów w sieci Ticketportal na terenie całego kraju."

Co? DJ TONY TOUCH! @KRAKÓW, LIONESS CLUB
Gdzie? Lioness Club
Kiedy? 21.12 , 21:00
Linki:
dołącz do wydarzenia na fb
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz