środa, 4 grudnia 2013

14.12 Warszawa: Charytatywny Świąteczny Koncert Rapowy „Pomagramy”

14 grudnia w warszawskim klubie Barometr odbędzie się pierwsza impreza charytatywna z cyklu "POMAGRAMY", zorganizowana przez Fundację Eximius. Na imprezie zagrają: Flint, High End Projekt, Jongmen, Siódmy (Echinacea), Tomiko, WTM & CBR, Viśniowy/Fabster. Za deckami Dj One Touch, beatbox: Sot. Przybywajcie tłumnie, dochód z imprezy zostanie w całości przekazany na rzecz Domu Dziecka nr 1 Nasz Dom im. Maryny Falskiej w Warszawie.


"Serdecznie zapraszamy na pierwsze wydarzenie organizowane przez Fundację Eximius. Impreza ta połączona z inauguracją naszej działalności będzie pierwszym z cyklu koncertów charytatywnych „POMAGRAMY”. Celem tej akcji jest przede wszystkim pomoc potrzebującym. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy naszej organizacji, udostępnieniu miejsc na realizację wydarzeń oraz pomocy wielkiej rzeszy artystów, całkowity dochód z każdego przedsięwzięcia zostanie przekazany na określony z góry cel charytatywny.

W związku z powyższym mamy zaszczyt, radość i przyjemność zaprosić do Klubu Barometr w Warszawie (ul. Smolna 40, http://barometr.waw.pl/)
na:
Charytatywny Świąteczny Koncert Rapowy „Pomagramy”

który odbędzie się: 14 grudnia 2013 r. start imprezy o godzinie 20:00

Podczas koncertu zagrają:

Flint
High End Projekt
Jongmen
Siódmy (Echinacea)
Tomiko
WTM & CBR
Viśniowy/Fabster
 
Całe wydarzenie od strony muzycznej poprowadzi:
Dj One Touch

ponadto imprezę urozmaici swoim pokazem beatboxu:
Sot

Bilety na wydarzenie dostępne będą w dniu imprezy przy wejściu do klubu.

Koszt wstępu to 20 pln, które w całości zostaną przekazane na rzecz Domu Dziecka nr 1 Nasz Dom im. Maryny Falskiej w Warszawie.

Już wkrótce przedstawimy więcej informacji dotyczących niniejszego wydarzenia, natomiast już dziś serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w największym tegorocznym, świątecznym charytatywnym, wydarzeniu muzycznym w Warszawie i wspomożeniu nie Fundacji, a wskazanego Domu Dziecka."

Co? Charytatywny Świąteczny Koncert Rapowy „Pomagramy”
Gdzie? Barometr - ul. Smolna 40, Warszawa
Kiedy? 14.12 , 19:00
Wjazd? 20pln
Linki: 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz