czwartek, 26 grudnia 2013

10.01 Poznań / Koncert AK-47 i Polska Wersja

Pit Bull West Coast serdecznie zaprasza na koncert AK-47 i Polskiej Wersji, który odbędzie się w piątek, 10 stycznia, w klubie U Bazyla, w Poznaniu. Gościnnie na scenie zobaczycie również Śliwę, a występ ten będzie zapowiedzią najnowszej współpracy raperów.


Wystąpią:
AK-47
Polska Wersja

Gościnnie:
Śliwa / Aspiratio Crew

Supporty: 
Chamsko-Chamscy 

Miejsce:
Klub U Bazyla, ul. Św. Wojciech 28, 61-749 PoznańStart: godzina 20:00

Bilety: 
- w przedsprzedaży w cenie 20zł: klub u Bazyla, sklepy Unhuman ul. Długa 13 oraz Hoolishop ul. Półwiejska 41
- w dniu koncertu w cenie 30zł (możliwość rezerwacji na sylwia.zalicka@pitbullsports.com)

W dniu koncertu w sklepie Hoolishop odbędzie się również spotkanie autorskie AK-47 i Polskiej Wersji z fanami, na które serdecznie Was zapraszamy. Na spotkaniu obecny będzie również Śliwa oraz gość specjalny z Pit Bull Team’u.Miejsce: Sklep Hoolishop ul. Półwiejska 41
Start: godzina 18:00

Cóż więcej dodać? Pozostaje Wam tylko przyjść i się dobrze bawić !

Pit Bull West Coast na FB: www.facebook.com/PitBullWestCoast
Polska Wersja na FB: www.facebook.com/PWPolskaWersja

AK-47 to raper, pochodzący z Poznania, aktualnie mieszkający w Warszawie. Związany z wytwórnią Proper Records i marką Pit Bull West Coast.
Urodził się w Poznaniu, ale w wieku 4 lat wraz z Rodziną przeprowadził się do Warszawy. Dwa lata później zaczął trenować w klubie AZS badmintona. Zawodowa przygoda z tym sportem trwała 7 lat. Od 2007 roku, przez prawie dwa lata trenował Klubie Bokserskim Legii Warszawa.
Związek z muzyką narodził się w roku 2006, kiedy to powstały pierwsze projekty nagraniowe AK-47. Przez kolejne 3 lata wydał 2 płyty: pierwszą, solową pt.: „Prolog” (2007), drugą w duecie z kompanem pt.: „Twierdza Liryki Wiersza (TLW)”. Oba albumy zostały wydane własnym sumptem. Drogi duetu szybko się rozeszły i od tej pory raper pracował sam. W 2009 roku rozpoczął prace na solowym albumem pt;: Kwintesencja Prawdy”, który jednak nie ujrzał światła dziennego. Dwa lata później, ruszyły przygotowania nad krążkiem „Autopsja”. Prace na tym albumem AK-47 zakończył w 2013 roku, a płyta została wydana legalnym nakładem wytwórni Proper Records w dystrybucji Fonografiki. Gościnnie w nagraniach wzięli udział m.in. Max, Jongmen i Hinol. Z kolei produkcji podjął się Francuz - MSB. Płyta uplasowała się na 19. miejscu listy najpopularniejszych albumów w Polsce (OLiS). W ramach promocji do pochodzących z album utworów "Gorillo in the Jungle", "Nerwobóle" i "Znów igrasz z losem" zostały zrealizowane teledyski, które wyreżyserowali Ignacy Matuszewski i Konrad Olszewski. Przed premierą albumu nawiązał współpracę z Pit Bull West Coast.Inspiruje się Dire Straits, Pink Floyd oraz Bruce Springsteen. Jak sam mówi, tworzy “nostalgiczną muzykę rapową”.

POLSKA WERSJA - Jano i Hinol oraz beatmaker YBEAT, to klasyczny osiedlowy rap połączony z elementami ragga. 22 października miała miejsce premiera ich płyty "Powrót do przeszłości" która została wydana nakładem wytwórni Proper Records. Płyta, jak wskazuje sam tytuł, ma nawiązywać do przeszłości. "Tą płytą chcieliśmy pokazać, że prawdziwy oldschoolowy rap nie umarł, dodaliśmy do tego tylko świeży przekaz i fłow" - mówią Jano i Hinol.

ŚLIWA to młody poznański raper, którego początki działalności sięgają 2007 roku. Wraz z beatmakerem Quei’ Em w jego domowym studiu zaczął nagrywać pierwsze tracki. Zanim założył Aspiratio Crew (w składzie: Śliwa, Quei, Wodo) nagrywali po prostu jako Śliwa & Quei bądź też SLW & Quei. Do dnia dzisiejszego nagrał ponad 100 (!) utworów (większą połowę na kradzionych bitach) reszta to produkcje Quei'a i Wodo. Aktualnie raper reprezentuje wytwórnię Peji, RPS Enterteyment, w której w 2012 roku wydal swój pierwszy album pt.: ”Pełen etat”. Na albumie możecie spotkać takich producentów jak Brahu, RX, Vixen i White House oraz gościnne zwrotki m.in. Peji, Gandziora, Kobry, Królika Underwood. W ramach współpracy z RPS Enterteyment, Śliwa otwierał najważniejsze wydarzenie muzyczne na terenie Wielkopolski organizowane przez wytwórnię.

CHAMSKO-CHAMSCY powstali w 2009. roku z kooperacji członków dwóch squadów, mianowicie Harmonii Słowa oraz Projektu S-i-M. Ideologią grupy jest "hedonizm" oraz "powszechne chamstwo". Data premiery jak i forma jest na ten czas nieznana. Ch-Ch grają koncerty od 09', supportując takich wykonawców jak: Slums Attack, Pokahontaz, EGO, O.S.T.R., Beat Squad, Słoń/Mixer, Eldo, Kobra, RR Brygada, WSRH itd.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz