środa, 6 listopada 2013

Wdowa - Listopad EP

Alkopoligamia.com ma przyjemność poinformować o najnowszym, planowanym wydawnictwie. Po wyprzedzającym czas "Superextra", dziesiątkach gościnnych nagrań oraz kilku singlach popartych teledyskami, które ukazały się w tym roku, Wdowa wchodzi do studia aby zarejestrować "LISTOPAD EP".


Poniżej obszerna informacja dotycząca tego mini-albumu od samej autorki:

"LISTOPAD EP to wydawnictwo planowane przeze mnie od lat wielu. Myśli niespokojne wreszczcie udało się okiełznać i przełożyć na sześć utworów. Wersy przesiąknięte listopadowym zwątpieniem ukażą Wam WdoWę, której nie mieliście nigdy okazji poznać.

Deszczowy, melancholijny, a niekiedy gniewny klimat, w który postaram się Was wprowadzić, to tak naprawdę podróż w głąb mojej duszy. Nie spodziewajcie się braggadocio lub punktowania słabości polskiej rap-gry. Na tej EPce nie usłyszycie o kobietach i ich wizji świata. Prawdę mówiąc usłyszycie tylko to, co zostaje we mnie, gdy wymiotę okruchy powierzchownej codzienności. Dla wielu może to być szokujące, wielu w to nie uwierzy, ale ja jestem naprawdę tym wszystkim, co widzieliście i mam w sobie jeszcze więcej, tylko czasem boję się Waszych reakcji.

Po raz pierwszy w mojej muzycznej historii album został w całości wyprodukowany przez jednego muzyka. Jest nim producent FLECZER, który uwiódł mnie różnorodnością muzyczną i jednocześnie spójnością brzmieniową. Niemal każdy zaproponowany przez niego bit odpowiadał moim gustom. Od razu zaakceptowałam zaaranżowane przez niego utwory. Trudno sklasyfikować brzmienie "LISTOPAD EP", bowiem Fleczer potrafi wykorzystać sample i wkomponować między nie nowoczesne dźwięki. Zakochałam się w jego produkcjach i gdy je usłyszałam uznałam, że wieloletnia koncepcja znalazła wreszcie godnego partnera – wykonawcę. Gościnnie na płycie pojawia się jedynie DJ SPOX. Gdy napisałam utwór, po prostu wiedziałam, że muszą znaleźć się w nim cuty, a jeśli cuty mają podsumowywać utwór, prowadzić dialog ze zwrotkami, a przy tym brzmieć dynamicznie, to musi ktoś, kto czuje, co robi. Doświadczony DJ, który posiada wiedzę o korzeniach i wie, że jego udział to nie tylko skrecze, które „akurat pasują w tempo”, ale też nadanie piosence odpowiedniego feelingu.

"Za miks muzyki odpowiada FLECZER.
Miks wokali to praca Szoguna, zaś wszystko to spiąłw całość i zmasterował legendarny Mikołaj "Noon" Bugajak (audio-games.pl).

Dokładna data premiery i więcej szczegółów już wkrótce.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz