czwartek, 7 listopada 2013

9.11 Warszawa: IZA LACH x L.U.C @ 1500m2

"CROPP i Agencja CRANE zapraszają na wyjątkowe wydarzenie artystyczne, do klubu 1500m2. Swoje koncerty zagrają: Iza Lach oraz L.U.C, króry zaprezentuje Wam bardzo ciekawy projekt - Kosmostumostów. Całość wydarzenia dopełni znakomity pokaz malowania na żywo, w wykonaniu czołowych postaci polskiego street artu."


"IZA LACH

Iza Lach to polska wokalistka popowa, kompozytorka i autorka tekstów. Pierwszy utwór napisała w wieku trzynastu lat, później dał on tytuł jej debiutanckiej płycie "Już czas", którą wydała mając 19 lat. Drugi longplay, "Krzyk", wydała trzy lata później. Dzieło zostało dobrze przyjęte i zapewniło artystce dwie nominacje do Fryderyków, w tym dla kompozytora roku. Ma na koncie współpracę z najlepszymi na świecie, międzynarodowy rozgłos przyniosła utalentowanej Polce współpraca ze Snoop Doggiem aka Snoop Lion.

L.U.C - Kosmostumostów
 
L.U.C (Łukasz Rostkowski) - producent muzyczny, performer i kompozytor, autor tekstów oraz reżyser wideoklipów i koncertów, nagrodzony m.in. Paszportem Polityki, Wrocławską Nagrodą Muzyczną i Yachem, okrzyknięty przez dziennikarzy Artystą XXI wieku.

Kosmostumostów:
Projekt, który jest efektem kilkunastomiesięcznej pracy L.U.C'a , z jeszcze większym rozmachem realizuje filozofię 4 galaktyk (muzyka, liryka, film i grafika). Składa się z powiązanych ze sobą elementów. Pierwszym z nich jest album muzyczny oraz dwa teledyski. Drugim z elementów jest komiks autorstwa L.U.C'a z rysunkami utalentowanego młodego rysownika Grzegorza Przybysia, który ilustruje historię opowiedzianą na płycie. Połączeniem płyty i rysunków jest multimedialny, koncertowy show z użyciem komiksowej rzeczywistości.

Od autora projektu:
Płytą tą chcę pomóc ludziom odnaleźć swój życiowy peron tak jak mi pomogło odszukać go miasto Stumostów.


MALOWNIE NA ŻYWO - STREET ART
http://vimeo.com/39573718 

KRIK
Krik od około 15 lat jest zaangażowany w upiększanie trójmiasta, mnożenie obrazów i domykanie widoków. jak sam mówi: "początki były ciężkie, ciekawe i przyczyn było wiele. w sumie nic się nie zmieniło. ciągle jest ciężko i ciekawie. kiedyśopowiem Ci przy piwku" (może go spotkacie podczas werniksa). chłopak prosty i szczery, sam nie wie skąd się wziął i skąd się nadal bierze jego styl. mocno osadzony w środowisko graffiti z jednak sceptycznym podejściem do jego głównych nurtów. nie szuka inspiracji i nie ma swoich mistrzów ("podobają mi się stare rzeczy z warszawy i gdańska"). Postać barwna, prześmiewcza i szalona choć rysunki ponuraków i przeważnie powstają w czarno bieli. "ale to chyba nieistotne bo przecież to tak fajnie się napić i powygłupiać."
http://thekriks.blogspot.com/

VERA KING
Pochodząca i żyjąca w Gdańsku studentka III roku grafiki. Głównymi obszarami jej działań są: grafika oraz mural, w których stara się łączyć projektowanie z ilustracją.

http://veraking.blogspot.com/

Sponsorem koncertu jest marka Cropp
http://www.cropp.com/

Farby zapewnia GALERIA KOLORU
http://galeriakoloru.pl/"Co? IZA LACH x L.U.C @ 1500m2
Gdzie? 1500m2 - ul. Solec 18, Warszawa
Kiedy? 9.11 , 20:00
Wjazd? 30pln / bilety do kupienia na bramce
Linki:
dołącz do wydarzenia na fb

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz