Kodeks bloga

Furtka na nasze podwórko jest otwarta dla wszystkich. Nie znaczy to jednak że możesz tu przyjść, pluć na chodnik czy sikać na mury. Na tym Podwórku obowiązuje Kultura. Dokładnie tak samo jak na podwórku przy twoim bloku. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której ktoś tu trafia i panoszy się jak u siebie. Czyli obraża w komentarzach innych czytelników albo wpada do nas by anonimowo sobie ulżyć przeklinając, gorzej niż sąsiad z klatki obok. Jak jesteś na gościnnych występach to musisz umieć się zachować! Dlatego zdecydowałem się wprowadzić Podwórkowy Kodeks który podpowie Ci jak się zachowywać żeby nie popełnić gafy.

Podwórkowy Kodeks

  1. W komentarzach piszemy tylko na temat postu. Każdy komentarz nie na temat będzie usuwany.
  2. Nie obrażamy innych komentujących ani autorów bloga.
  3. Nie używamy wulgaryzmów chyba że jesteś autorem posta. Wtedy Ci wolno bo to twoje podwórko i możesz więcej niż goście.
  4. Całkowicie zabronione jest tagowanie pod postami linkiem do twojej strony. Są lepsze miejsca w internecie do pozycjonowania.
  5. Anonimowa krytyka nie ma żadnej wartości! Co to za bohater co krzyczy ze swojego piętra przez okno z za firanki? Zejdź tu do nas i powiedz to prosto w oczy (czytaj podpisz się) o co ci chodzi!
  6. Nie odsyłamy innych czytelników do kodeksu. Kodeks zna ten kto sam tu trafił.
  7. Numer domofonu gospodarza to kontakt@kulturapodworka.pl. Tu można pisać wszystkie komentarze jeśli nie znajdziesz odpowiedniego posta.
  8. Podwórkowy kodeks obowiązuje od momentu jego opublikowania. Redakcja Bloga „Kultura Podwórka” zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w kodeksie, a jego zmiany stają się obowiązujące w momencie ich zamieszczenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz