sobota, 20 czerwca 2015

24.06 Warszawa: Koncert Piha w Iskrze / Lista FB do 23 FREE

24 czerwca w warszawskim Klubie Iskra Pole Mokotowskie odbędzie się koncert białostockiego rapera - Piha. Tuż po koncercie za DJkę wskoczy jeden z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich DJów - DJ Def. Start 21.00, zapraszamy!


#srodanarapie

Już w najbliższą środę widzimy się w Iskrze na nie lada wydarzeniu. Tego wieczoru sceną zawładnie białostocki reprezentant mocnego rapu, czyli nikt inny jak PIH. Zaraz po koncercie za DJkę wskoczy jeden z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich DJów - DJ Def, który zadba o to, aby nawet najbardziej wysublimowane gusta słuchaczy zostały poskromione na klasycznym afterze. Pamiętajcie, że do 23:00 dla osób z listy Facebook jest wejście za darmo, a potem wszyscy płacą 10 PLN.
Jeżeli tylko pogoda dopisze to zalecamy zabranie ze sobą kąpielówek, ponieważ klubowy basen został już odpalony i czeka na pierwszych gości.

PIH, właściwie Adam Piechocki (ur. 9 września 1977 w Białymstoku) – polski raper. Były członek zespołów JedenSiedem i Skazani na Sukcezz. Od 2000 roku prowadzi solową działalność artystyczną.Co? Koncert Piha + after
Gdzie? Klub Iskra Pole Mokotowskie, ul. Wawelska 5
Kiedy? 24 czerwca
Wjazd? do 23 lista FB FREE/ póżniej 10złRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 komentarz:

  1. Ogłoszenia Radom Radom Ogłoszenia Darmowe Ogłoszenia Radom ogłoszenia Radom i okolice Anonse Radom Lokalne Ogłoszenia Lokalne Radom Radom Lokalne RadomLokalne.pl, Pionki, Iłża, Skaryszew, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Zakrzew, Wierzbica, Pionki, Wolanów, Przytyk, Jastrzębia, Gózd Oferty Lokalne Ogłoszenia Radom Radom Ogłoszenia Ogłoszenia Darmowe Ogłoszenia Katalog firm Radom Baza firm Radom Ogłoszenia Radom Darmowe Ogłoszenia Bezpłatne

    Ogłoszenia Radom

    OdpowiedzUsuń