czwartek, 23 kwietnia 2015

8. Urodziny Aloha Ent. & Vinyl Green "Buntownicy i Lojaliści"

Siedemnastego kwietnia w stołecznym klubie 55 odbyły się 8. Urodziny wydawnictwa Aloha! Tegoroczną imprezę uświetniły koncerty Klemensa, Na Pół Etatu, showcase Bladego Krisa, krótki występ Proceente & Łysonżiego Dżonsona oraz pierwszy od dłuższego czasu koncert Numer Raza. Mistrzem ceremonii był Proceente, a za dekami dzielnie stanęli DJ Beredson oraz DJ DTL. Impreza była bardzo udana, przyciągnęła ogromną rzeszę ludzi (przepraszamy wszystkich, którzy nie mogli dostać się do klubu już w czasie koncertu Bladego Krisa!). Po koncertach przyszedł czas after party rozkręcane przez DJ Beredsona oraz DJ DTL, które trwało aż do wschodu słońca. Po wschodzie w sumie też - pozdrawiamy wytrwałych i do zobaczenia za rok, na 9. Urodzinach!  


Wkrótce przedstawimy relację z urodzin, a tymczasem poniżej możecie sprawdzić fotorelację Tomka Karwińskiego (www.karwinski.pl)


--- 

Mamy znakomitą wiadomość dla fanów łódzkiego rapu oraz wszystkich zajawkowych kolekcjonerów muzyki z czarnych płyt. Album Green "Buntownicy i Lojaliści" po dwóch latach od premiery doczekał się wydania winylowego! Elegancko wydany krążek trafi na rynek w mocno limitowanym, numerowanym nakładzie 200 sztuk. Vinyl "Buntownicy i Lojaliści" będzie można zamawiać od wtorku na www.polishvinyl.pl oraz na www.alohasklep.pl.

Więcej info niebawem!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza