poniedziałek, 27 października 2014

KREUJ schody w przestrzeni miejskiej!

Celem inicjatywy jest wzbogacenie przestrzeni miejskiej poprzez pomalowanie wybranych schodów w sposób, który uatrakcyjni codzienną podróż użytkownikom oraz wzbogaci dorobek warszawskiego street artu.


Tym razem KREUJ NIE PSUJ chce wraz z warszawiakami wybrać schody, które zawieszone w czasie i przestrzeni raczej straszą i dołują, niż pomagają się wspinać w kreatywnych dążeniach ich codziennych użytkowników. Te wybrane, najbrzydsze, ale jednocześnie mające największy potencjał, zostaną przyodziane w kolorowy płaszcz z farb, nadając im niepowtarzalny charakter.


Co się tam znajdzie? Wypadkowa pomysłów nadesłanych przez Was, a także kreatywna pula zrodzona w głowie artysty, który całego dzieła ma dokonać.

Kwota o jaką zabiegamy ma być w pełni przeznaczona na materiały potrzebne do realizacji projektu, tj. farby oraz materiały do zabezpieczenia otoczenia: folie i taśmy.

Chcesz zmienić coś w przestrzeni warszawskiego krajobrazu? Dołącz do nas i wesprzyj naszą inicjatywę. Niech Warszawa zabłyśnie!

listę nagród i więcej szczegółów znajdziecie tu:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza