wtorek, 14 października 2014

17.10.2014 Warszawa / Jamajski Rum - Skromny Pan Myszon (6T’s Club) B-Day Party

17 października rozpoczynamy cykliczną imprezę w klimatach rodem z Jamajki na warszawskim Żoliborzu. Już niedługo w nowym Coco Club & Bar czyli dawnym Coco De Oro zagra cała plejada wokalistów, sound systemów, dj-i i selektorów oraz zespołów ze sceny reggae, dancehall, ska, rocksteady i dub. Może to nie Centrum ale łatwo i szybko można do Nas trafić (Metro Marymont). Wejście za free i grube promocje na barze który łączy się z dancefloorem. Nazwa musi zobowiązywać a więc cenę Jamajskiego Rumu obniżamy tej nocy o kilka plnów. 


Na pierwszy ogień zaprosiliśmy dwa odmienne stylistycznie soundy czyli 6T's Club którzy zagrają old school reggae, ska & soul a z kolei nowsze brzmienia rodem z karaibów czyli reggae i dancehall zaprezentuje Sensithief. Do tego swoje mini koncerty dadzą Fifo Samaritan oraz Szprancyl. 

Tego wieczoru będziemy także świętować urodziny znanego i lubianego a w dodatku Skromnego Pana Myszona z 6T’s Club który wraz z Truścinem zagra specjalnego 2 godzinnego urodzinowego seta ! 

wydarzenie facebook : 

Późny wieczór, noc i poranek 17.10.2014 prezentuje się następująco:
FreedomSound 
Showcase wokalny : Szprancyl
6T's ClubShowcase wokalny : Fifo Samaritan
Sensithief Sound 
Tune Fi Tune 

COCO CLUB & BAR dawne COCOdeORO
Warszawa ul. Potocka 14 Start 21:00Wejście FREE

Jak do nas trafić !? Klub znajduje się na tylnej ścianie budynku (pawilony) przy pętli tramwajowej ul. Potocka 14, róg ul. Mickiewicza, wejście od ul. Marii Kazimiery. Pod same drzwi podjeżdża tramwaj nr.15. 2 min pieszo od Metra Marymont. 

patronat :
Riddim.pl , Freestyle.pl , Radio Kampus , Mystic Dubs , Arriba Wear ,Wydarzy się w Warszawie , SideOne , Kultura Podwórka , WAW43 , Laif ,Wawcity.pl , rrr.com.pl , Pitu Pitu Warszawa , Liveonstage.pl , Warsaw Reggae , rudemaker.pl , Independent.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza