wtorek, 22 lipca 2014

Klasyk poznaje innowację: Air Max Lunar1

Gdy w 1987 r. firma Nike zaprezentowała obuwie biegowe z widoczną poduszką gazową, zmieniła podejście użytkowników do rozumienia innowacji. Z kolei ponad dwie dekady później, w 2008 r., technologia Lunarlon zredefiniowała znaczenie amortyzacji, przenosząc komfort i stabilizację w prawdziwie kosmiczny wymiar. Rewolucja została wzniecona na nowo wraz z debiutem Air Max Lunar1.


W obu rozwiązaniach – zarówno w okienku podkreślonym żywymi barwami brzegów, jak i rowkowaniem neonowej pianki Lunarlon – podeszwa stała się gwiazdą. Teraz obie sławy łączą siły, jeszcze bardziej podkreślając znaki rozpoznawcze rodziny Air Max: wygodę, wsparcie i niezrównany styl.


Nike Air Max Lunar1 to miks lekkiej jak piórko amortyzacji i elastyczności. Tradycyjna poduszka gazowa razem z pianką Lunarlon tworzą nową jakość dla klasycznej formy.


Nowa odsłona Air Maxów poddana została również liftingowi. Znane z pierwowzoru panele zastąpiono bezszwową, lekką konstrukcją, jednocześnie zachowując ponadczasową estetykę. Cholewka nowego modelu wyposażona została także przewiewną siateczkę, co razem wpływa na jego niewielką wagę. 

Air Max Lunar1 dostępny jest na Nike.com/sportswear oraz w sklepach stacjonarnych z kontem Nike Sportswear.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza