sobota, 14 czerwca 2014

MOLESTA EWENEMENT zaprasza na The Wall Warsaw Hip-Hop Festival

"Molesta Ewenement zaprasza na The Wall Warsaw Hip-Hop Festival! Do hiphopowego święta na Torze Wyścigów Konnych Służewiec pozostał równo miesiąc! Ostatnio do grona artystów dołączyli: Wujek Samo Zło - w charakterze nieodzownego mistrza ceremonii i konferansjera - a także DJ KEBS, który zatroszczy się o między-koncertową oprawę muzyczną.W najbliższych dniach ruszą już też konkursy u patronów medialnych i zaprzyjaźnionych mediów, gdzie będzie można wygrać wejściówki na koncertową część festiwalu.

Konkretnych kształtów nabiera też Street Market, który 12 lipca potrwa od godz. 12:00 do 20:00. Zakryta przestrzeń I trybuny Wyścigów wypełni się kilkudziesięcioma stanowiskami firm odzieżowych, sneaker-shopów, labeli muzycznych oraz wszelkich innych marek, związanych z szeroko pojętą kulturą miejską! Street-marketowa przestrzeń będzie również otwarta dla detalistów. Wszyscy chętni mogą przynieść swoje ciuchy, płyty CD, winyle i wszelkie inne gadżety muzyczne w celu sprzedaży lub wymiany na dobra z asortymentu innych uczestników targów. Udział w giełdzie zapowiedzieli już:

a także writerzy: Merd, Nesh i Riam. Kolejni wystawcy zostaną ujawnieni już wkrótce! 
 
 
A tymczasem już 28 czerwca odbędzie się druga oficjalna impreza warm-upowa The Wall Warsaw Hip-Hop Festival. Przy współpracy z cyklem Rap History Warsaw organizatorzy lipcowego święta kultury hip-hop ponownie zaproszą nas na Plac Zabaw przy ul. Myśliwieckiej 9 na wieczór i noc wypełnione najlepszymi rapowymi video-setami, wyświetlanymi na dużym ekranie. Lista pozostałych atrakcji zostanie ujawniona już niebawem.
 Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza