piątek, 23 maja 2014

31.05 Warszawa: The Wall Warsaw Hip-Hop Festival zaprasza na Before/Warm-Up Party z Numer Razem, Dioxem i JWP!

"Organizatorzy The Wall Warsaw Hip-Hop Festival, które odbędzie się 12 lipca na stołecznym Torze Wyścigów Służewiec, łączą siły z Rap Hisory Warsaw i zapraszają na OFICJALNY BEFORE/WARM-UP w postaci znanej, lubianej i sprawdzonej formuły THE VIDEOS BLOCK PARTY. Przez całą noc – począwszy od 21:00 z dachu plenerowego Placu Zabaw wyświetlane będą na wielkim ekranie video-sety, złożone z najlepszych rapowych klipów. Co ważne zagrają je nie tylko sprawdzeni w bojach DJs, czyli Steez83 i Blekot, ale również znani warszawscy raperzy: Kosi, Numer Raz i Diox. Jakby tego było mało podczas imprezy czeka Was jeszcze ekskluzywna premiera najnowszego klipu JWP/BC, nakręconego podczas niedawnej bytności składu w Brazylii!
Ponadto na okolicznych filarach Mostu Łazienkowskiego pojawią się nowe prace graffiti, zajawiające Dope The Wall Graffiti Jam, który zainauguruje festiwal na Wyścigach.

Wstęp na The Wall Festival Warm-Up Party jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich!

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/595980567175996

A już 12 lipca na Wyścigach czekają występy takich gwiazd polskiego rapu, jak: Molesta Ewenement, Ten Typ Mes, Zeus, Bisz, Hemp Gru, Rasmentalism, JWP/BC, Miuosh czy Quebonafide! Finałem imprezy będzie jedyny w swoim rodzaju koncert, podczas którego: 2cztery7, Sokół, Tede, Pono, Quebonafide, Mor W.A., Kosi, Łysol, Ero, Eldo, Siwers, Hades, Diox, Proximite (Małpa, Jinx), Pyskaty, W.E.N.A., Numer Raz, Rasmentalism i inni wykonają autorskie covery utworów z klasycznego debiutu Molesty. A wszystko to pod nowe aranżacje beatów ze "Skandalu", grane na żywo przez Night Marks Electric Trio!

Tylko do końca maja bilety na to wydarzenie są dostępne w niższej cenie 49 zł za sztukę. można zakupić w internetowych sieciach sprzedaży www.biletin.pl i www.ebilet.pl, a także w całej Polsce w stałych punktach sprzedaży sieci ebilet.pl (pełna lista na stronie www) oraz w salonach Empik. Od czwartku 8 maja bilety są także dostępne w następujących warszawskich punktach:


SideOne, ul. Chmielna 21

Central Store, ul. Chmielna 33

California Skateshop, al. Solidarności 82

Galeria Koloru, ul. Hoża 9a

Serum Sklep, ul. Wałbrzyska 11 (CH Land)

Hempszop Warszawa, ul. Dąbrowskiego 5a

Równocześnie jedna z hal legendarnego obiektu sportowego pomieści Street Market, czyli jedyne hiphopowe targi w Polsce. Wśród wystawców znajdą się m.in. najważniejsze polskie labele wydawnicze, popularne i niszowe marki odzieżowe, branżowe sklepy muzyczne i płytowe czy wreszcie specjalistyczne czasopisma, poświęcone typowo miejskim aktywnościom.

Chętni do udziału jako wystawcy proszeni są o wysyłanie zgłoszeń na:

streetmarket@thewallfestival.pl.

Nie zabraknie też miejsca na otwartą dyskusję - organizatorzy przygotowali bowiem cykl paneli z udziałem wybitnych reprezentantów kultury czterech elementów: artystów, aktywistów, dziennikarzy i hiphopowych przedsiębiorców."


Co? Before/Warm-Up Party The Wall Warsaw Hip-Hop Festival
Gdzie? Plac Zabaw ul.Myśliwiecka 9
Kiedy? 31 maja
Wjazd? 0 PLN
Linki:  dołącz do wydarzenia na fb
 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza