poniedziałek, 26 maja 2014

25.06.2014 Bitwa o eter!

18 freestylowców, 4 miesiące, 3 eliminacje i jeden finał! RapLuz ma zaszczyt zaprosić wszystkich freestylowców i słuchaczy do jedynej w swoim rodzaju BITWY O ETER!


W każdą ostatnią środę miesiąca, poczynając od czerwca a na sierpniu kończąc, na antenie Radio LUZ odbędą się eliminacje BITWY O ETER. W każdej z czterech edycji rywalizować będzie 6-stka freestylowców, spośród których dwójka przejdzie do finału! Ostatnia rywalizacja odbędzie się 24-ego września!Całość będzie transmitowana na żywo w eter na 91,6fm we Wrocławiu i okolicach oraz na www.radioluz.pwr.edu.pl!TERMINY:
- eliminacje: 25.06, 30.07, 27.08
- finał: 24.09

ZASADY:
W każdych eliminacjach uczestniczy szóstka zawodników, podzielona na dwie grupy. W grupach zawodnicy rywalizują system każdym z każdym. Najsłabszy odpada, a 1A rywalizuje z 2B oraz 1B z 2A w półfinałach. Przegrani walczą o trzecie miejsce. Zwycięzcy 1/2 przechodzą do finału eliminacji i jednocześnie do finału całej BITWY O ETER.

Walki w grupie i półfinałach: 40 sekund na temat, 2 x 30 sekund bez tematu. W bitwie o trzecie miejsce i w finale: 40 sekund na temat, 3 x 30 sekund bez tematu. UWAGA: podczas walk nie wolno przeklinać! :)

W finale BITWY O ETER mierzy się najlepsza szótka, podzielona na dwie grupy. Każdym z każdym. Najlepsza dwójka przechodzi do półfinałów, gdzie rywalizuje 1A z 2B i 1B z 2A. Przegrani walczą o trzecie miejsce, wygrani o mistrzostwo BITWY O ETER!

NAGRODY:
1. Każde eliminacje:
- I miejsce: szczegóły niebawem
- II miejsce: szczegóły niebawem
- III miejsce: szczegóły niebawem

2. Finał BITWY O ETER:
- I miejsce: szczegóły niebawem
- II miejsce: szczegóły niebawem
- III miejsce: szczegóły niebawem

PROWADZENIE: Razp

ZA DECKAMI: Dj Kuart

JURY: Emczas, Kuba Stemplowski, Kubancki

FOTORELACJA: Monku
VIDEORELACJA: Quick StudioRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza