wtorek, 24 września 2013

Wideoblog Wdowy.

"Czy raperzy, którzy podbijają serca setek tysięcy dziewcząt z wielkich miast i prowincji, naprawdę wiedzą jak do kobiet przemawiać? Dlaczego kobiety nie mówią wprost tego, co myślą? Dlaczego kobiety bywają humorzaste? Czy dzisiejszym kobietom imponują tylko pieniądze? Chcesz wiedzieć, co myślą o nas kobietach, najpopularniejsi polscy raperzy? Koniecznie sprawdź nowy wideoblog warszawskiej raperki Wdowy, która na powyższe okoliczności przepyta naszych podwórkowych poetów. Po serii poważnych pytań WdoWa skonfrontuje ich także ze zwyczajną kobiecą codziennością. Przekonamy się, czy nasze strojenie się i wymyślne wizerunki są w ogóle zauważane przez mężczyzn. Czy wiedzą, co to french manicure? Czy odróżniają spódnicę od sukienki? A może wcale nie warto się stroić dla mężczyzn?" 


W taki oto sposób przedstawia się pierwszy kobieco-hip-hopowy wideoblog, prowadzony tylko i wyłącznie przez reprezentantkę Alkopoligamii- WdoWę! Co więcej? Nie jest to jeden z kolejnych kanałów z wywiadami. Gosia ładnie opisuje to na swoim fejsbukowym fanpage'u: 

"(...) ja chce wiedzieć jak odbierają kobiecy świat, co o nim wiedzą, co im się podoba a co nie. Jak widzicie siedzimy w aucie, odbieramy telefony, wyglądamy przez szyby. Moje pytania są częściowo przygotowane, częściowo buduję je w odniesieniu do tego co mówi mój rozmówca. Taka szczera, kumpelska, luźna pogawędka dwóch osób.Gdybym usiadała z moimi rozmówcami i nie podglądałoby nas oko kamery, pewnie rozmowa na podobny temat wyglądałaby podobnie. (...)"

Jeśli zainteresowało was świeże i oryginalne podejście do tematu z kobiecej perspektywy to obserwujcie kolejne odcinki i z każdym następnym dowiadujcie się coraz ciekawszych rzeczy o waszych ulubieńcach. Podejrzewam, że to nie lada gratka dla fanów rapowych artystów. Żebyście nie musieli daleko szukać to odcinek pierwszy: "Wenus vs Mars" z Guralem, możecie obejrzeć tutaj:  

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza