wtorek, 17 września 2013

4.10 Warszawa: FUNK & DISCO || Na Ursynowie Vol.1

Budzimy Ursynów - chytry plan rozruszania Ursynowa w natarciu - już czwartego października odbędzie pierwsza impreza z cyklu: Na Ursynowie Vol.1 - FUNK & DISCO. Za deckami CEZ14, RAFALLU oraz RISKY, patronujemy i zapraszamy ! Imprezę nakręca Starlight Cafe, Budzimy Ursynów & Bardzo Localnie.


"Akcja Budzenia Ursynowa nabiera tempa! Nadszedł czas aby południowa strona Warszawy pojawiła się na tanecznej scenie naszego miasta! BARDZO LOCALNIE i STARLIGHT CAFE zapraszają na cykl klubowych imprez "NA URSYNOWIE"!!

|| FUNK & DISCO ||

CEZ14 / RAFALLU / RISKY


O PEŁNY PARKIET ZADBAJĄ:


CEZ14
Szaleniec stylistyczny i nieokiełznany szatan dobrego słowa funkowego. Piewca starej szkoły 3miejskiego dj'ingu BreakBeatowego. Osoba, która twierdzi, że szufladki i pudełka są po to by schować w nich śrubki i skarpetki a nie muzykę.

RAFALLU
wywodzi się bardziej z elektronicznych brzmień i taka ma szkole miks-u, nie zauważysz jak Rafallu skleja utwory – świetnie kreci, teraz porusza się w klimatach od nu-jazzowych po elektro-swing…, trzyma ucho przy ziemi i śledzi taneczne kawałki.

RISKY
Ze swoimi płytami zdążył zwiedzić niemal wszystkie kluby w Warszawie i wielokrotnie wizytował lokale w różnych miastach Polski. Współtworzy duet didżejski Risky & Dook, specjalizujący się w syntezatorowym boogie i ciepłym disco.


https://www.facebook.com/riskydook
http://soundcloud.com/riskyone
http://www.mixcloud.com/thiskidnamedrisky/
https://www.facebook.com/KeepOnSearchin"

Co? Na Ursynowie Vol.1
Gdzie? StarLight Café - Al. Komisji Edukacji Narodowej 60, Warszawa
Kiedy? 4.10 , 21:00
Wjazd? free
Linki: 
dołącz do wydarzenia na fb
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza