niedziela, 7 lipca 2013

Odsłuch albumu Hukosa i Ciry GŁODNI Z NATURY

Odsłuch wspólnego albumu Hukosa i Ciry pojawił się już w sieci. Album „Głodni Z Natury” białostocki raperów trafił na sklepowe półki 28 czerwca 2013 roku. Krążek do tej pory promują single pt. „Rozdaję serce”, „Widzę spływam” oraz „Hajer”.


Cała płyta pozbawiona tylko dwóch utworów, do których niebawem pojawią się teledyski, dostępna jest pod poniższym linkiem: http://www.youtube.com/.......

„Głodni Z Natury” to mocny, koncertowy materiał. Muzycy od momentu wejścia do studia nie ukrywali, że zależy im na nagraniu bengerowej płyty, która będzie bujać ludzi na koncertach, ale da im też możliwość refleksji. Charakterystyczny, przesiąknięty goryczą rap Hukosa idealnie komponuje się z charyzmatycznym i perfekcyjnym stylem Ciry. Warstwa tekstowa kryje ciężkie, niejednoznaczne historie przedstawione oczami muzyków.

Muzycy nagrywali materiał na nowy, studyjny album przez ostatni rok. Prace nad krążkiem „Głodni Z Natury” zbiegły się z premierami dobrze przyjętych przez publiczność solowych wydawnictw raperów. Hukos przez ostatnie miesiące promował album „Knajpa Upadłych Morderców”, a w styczniu tego roku na rynku pojawiła się EP-ka „Plastikowy Kosmos” Ciry. Naturalną,  niewymuszoną koleją rzeczy po wydaniu solówek jest wspólny album pod szyldem Hukos / Cira.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza