środa, 19 czerwca 2013

22.06 Warszawa: Warszafka Płynie // Temat Rzeka

Zbliżająca się sobota aż pęka od wydarzeń muzycznych i tych związanych z art'em, kolejną propozycją na 22 czerwca jest peklaż młodego pokolenia w Temat Rzeka: fotografie, canvasy, wizuale, ponownie do wglądu będa także pomalowane trampki Vans Authentic. Za deckami Risky & Dook, artists: FILIP ZWIERZCHOWSKI, JAN WĄŻ, KACPER BARTCZAK, TOMASZ WALCZAK, RIAM, SZEJN, CYBE, NESH, RATER, MERD, MAKE IT SIMPLE, NESH NAKOR, ROBAK.


"Warszafka Płynie: Mamy przyjemność zaposić Was już 22 czerwca na letni peklaż gdzie będzecie mogli zobaczyć prace artystów młodego pokolenia. Zaczynając od wystawy Foto przez Canvasy do Wizuali.. Będzie można równeż podziwiać odpicowane trampki Vans Authentic. O ich niepowtarzalny look zadbali ludzie których wiekszości z Nas nie trzeba przedstawiać ...

FOTO :
FILIP ZWIERZCHOWSKI
JAN WĄŻ
KACPER BARTCZAK
TOMASZ WALCZAK

VANS:
RIAM
SZEJN
CYBE
NESH
RATER
MERDCANVAS :
MAKE IT SIMPLE
NESH
NAKOR
ROBAK


Od strony muzycznej o klimat zadbają :
Risky & Dook

RiskY & Dook to kolekcjonerzy płyt winylowych,diggerzy i dj-e których połączyło wspólne zainteresowanie tanecznymi brzmieniami lat 70-tych i 80-tych. Na początku zeszłego roku połączyli swoje siły by na parkietach stołecznych klubów w ramach cyklu GET UP & BOOGIE i DISCO JOINT promować klubowe brzmienia z tamtej epoki. Na przekór ogólnej popularności grania imprez z serato i lansowania hitów z mp3, RiskY & Dook pozostali przy tradycyjnym stylu grania : dwa gramofony, mikser i sterta płyt winylowych to jest to co do szczęścia im potrzeba.

Co? Warszafka Płynie // Temat Rzeka
Kiedy? 22.06 , 19:00
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza