poniedziałek, 20 maja 2013

Hukos i Cira - Hajer - teledysk

"Hajer" to pierwszy singiel promujący wspólny album Hukosa i Ciry pt. "Głodni Z Natury", który ukaże się na rynku 21 czerwca. Za wyprodukowanie "Hajera" odpowiada Bob Air, a skrecze to zasługa DJ-a Kruga. Utwór ma swoją kontynuację na płycie pt. „Jeszcze wyżej”.


Klip do pierwszego singla z płyty "Głodni Z Natury" został zrealizowany w Zakopanem przez Maćka Przygodę i Kamila Nowakowskiego z ekipy delaflow.com. Zdjęcia snowboardzistów zostały wykonane podczas zawodów Sony Vaio Extreme Series 2013.„Głodni Z Natury” to mocny, koncertowy materiał. Muzycy od momentu wejścia do studia nie ukrywali, że zależy im na nagraniu bengerowej płyty, która będzie bujać ludzi na koncertach, ale da im też możliwość refleksji. Charakterystyczny, przesiąknięty goryczą rap Hukosa idealnie komponuje się z charyzmatycznym i perfekcyjnym stylem Ciry. Warstwa tekstowa kryje ciężkie, niejednoznaczne historie przedstawione oczami muzyków.

Album promują single „Rozdaję serce”, „Widzę, spływam”, „Wyżej”, „Nie potrzebuję tego gówna” oraz tytułowy posse cut „Głodni Z Natury”. Krążek został wyprodukowany przez znane i cenione nazwiska: Bob Air, Donatan, L-Pro, NNFoF, uRban, Welon i Pokerbeats.

Album dostępny jest w sklepie http://www.preorder.pl. Premiera 21 czerwca.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza